reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Już myślałam, że znowu coś nie tak🤣. Wychodzi mój brak doświadczenia 😅. Ciekawe ile czasu mi zostało do czworakowania, już teraz nie mogę spuścić z niego wzroku bo trzech sekund w miejscu nie uleży ...
 
Już myślałam, że znowu coś nie tak🤣. Wychodzi mój brak doświadczenia 😅. Ciekawe ile czasu mi zostało do czworakowania, już teraz nie mogę spuścić z niego wzroku bo trzech sekund w miejscu nie uleży ...
Myślę że to bardzo niedługo. Jeśli pełza i wstaje już do czworakow możesz mu zrobić taki tor przeszkód z poduszek to go zachęcisz :)
 
Myślę że to bardzo niedługo. Jeśli pełza i wstaje już do czworakow możesz mu zrobić taki tor przeszkód z poduszek to go zachęcisz :)

Ogólnie to nigdzie w mieszkaniu nie mamy dywanów, w jego pokoju mam na podłodze rozłożone takie puzzle do ćwiczeń, na których się bawi, a ma gdzie bo to jakieś 20m2 puzzli. Zawsze tam ma wszystkie zabawki wysypane, więc z torem przeszkód problemu nie będzie 😅
 
Dziewczyny a ile dajecie posiłków maluchom? U nas prawie zaraz 6,5.mc, dietę rozszerzamy trochę ponad miesiąc. Zjada ładnie kasze z owocem na śniadanie i potem obiad w formie zmiksowanej (warzywa, ryba/mieso/ jakiś dodatek ryz/soczewica itp). Czasem jakiś owoc na przekąskę lub troszkę bułki pszennej.
Kiedy wprowadza się kolacje? :) wiadomo że mleko po kąpieli zostaje nadal :)
 
U nas cztery posiłki dodatkowe: drugie śniadanie owoce, obiad podobnie ak Ty, kaszka godzinę przed spaniem, butelka z mlekiem na dobranoc, czasami coś dodatkowego w ciągu dnia. Plus KP kilka razy dziennie i kilka razy w nocy....
 
Dziewczyny a ile dajecie posiłków maluchom? U nas prawie zaraz 6,5.mc, dietę rozszerzamy trochę ponad miesiąc. Zjada ładnie kasze z owocem na śniadanie i potem obiad w formie zmiksowanej (warzywa, ryba/mieso/ jakiś dodatek ryz/soczewica itp). Czasem jakiś owoc na przekąskę lub troszkę bułki pszennej.
Kiedy wprowadza się kolacje? :) wiadomo że mleko po kąpieli zostaje nadal :)
U nas są 2 posiłki, śniadanie I obiadokolacja
 
reklama
Czy Wasze dzieci tez non stop się tak wydzieraja nie wiadomo o co? Nie wiem na ile jest to ząbkowanie czy co mu jest, ale nie mam już cierpliwości. Cały czas trzeba go zabawiać, nosić, przynosić zabawki inaczej się drze. Czasem perfidnie się śmieje jak zwróci moja uwagę.
 
Do góry