reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

No ja tez je mam.. i wiele innych dziewczyn.. to normalne. Twoja macica ma w sobie malego typka albo typkowa 😍 i sie rozciaga, puchnie i odczuwasz to poprzez ból. To kiedy sie zamierzasz wybrac do lekarza ?
No tak za 2 tyg jak będzie ok .
U mnie pokazuje mi 5 tydz to jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Bole podbrzusza to normalny objaw. Wszystko się przygotowuje, poza tym organizm przestawia się i one mogą występować. Ważne żeby nie występowały równocześnie z plamieniem, krwawieniem czy dodatkowym bólem kręgosłupa czy skurczem. Ja tez miewam nieraz te bole, choć ostatnio mniej i znowu mysle czy to ok ze mniej boli hehe .. z jednej skrajności w drugą 😅
Oby bylo tak jak piszesz 😌
U mnie to 4 ciąża mam w domu juz 3 dziewczyny
 
Bole podbrzusza to normalny objaw. Wszystko się przygotowuje, poza tym organizm przestawia się i one mogą występować. Ważne żeby nie występowały równocześnie z plamieniem, krwawieniem czy dodatkowym bólem kręgosłupa czy skurczem. Ja tez miewam nieraz te bole, choć ostatnio mniej i znowu mysle czy to ok ze mniej boli hehe .. z jednej skrajności w drugą 😅
Ja często mam bol w odcinku krzyżowym szczególnie po pracach domowych, myslisz ze to może byc groźne?
 
Ja często mam bol w odcinku krzyżowym szczególnie po pracach domowych, myslisz ze to może byc groźne?
Nie nie, chodzi o to że często mowia ze występuje bol kręgosłupa z bólem podbrzusza i krwawienie i to moze byc juz nie dobre. Moze zle cos napisalam to przepraszam. Mnie tez boli często kregoslup i to w sumie na całym odcinku, tez po pracach domowych czy siedzeniu przy komputerze.
 
Patrzę się na Wasze USG i już nie mogę doczekać się co ja zobaczę w poniedziałek 💚
Na pewno jest na co czekac. Jak zobacylam te male migajace serduszko to wybuchlam 😍
No tak za 2 tyg jak będzie ok .
U mnie pokazuje mi 5 tydz to jeszcze za wcześnie.
No mysle ze bedzie super. :) Czyli co z om wychodzi ci termin jakos na koniec listopada?
Oby bylo tak jak piszesz 😌
U mnie to 4 ciąża mam w domu juz 3 dziewczyny
Oooo wow! Naprawdę szacun!
 
Tak myślisz.
Dziekuje .😊martwią mnie tylko te bóle podbrzusza które występują co jakiś czas 😔
W poprzedniej ciąży nic mnie nie bolało, teraz w tej zaczęło bolec tydzień przed okresem, dlatego byłam pewna, że przyjdzie bo ból był silny taki typowo okresowy. Przestało bolec jakoś nie dawno, byłam też na no-spie ale już przestałam brać i jest ok. Co chwilę coś kłuje czy ciągnie ale to norma w każdej ciąży:)
 
Tak wyglądały moje testy 😂 więc Twój jest meeega widoczny :) ostatni robiony tydzień po braku okresu :)
 

Załączniki

  • IMG_20210315_073449.jpg
    IMG_20210315_073449.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 84
Pobolewanie podbrzusza tak jak piszą dziewczyny jest normalne. U jednych jest mocniejsze, u innych słabsze. Jeżeli nie ma plamienia, krwawienia czy mocnych skurczy, to raczej nie ma się co martwić.
Mnie tez podbrzusze już 3 dzień boli, chociaż ciężko nazwać to bólem. Bardziej takie kłucie, dyskomfort.
 
reklama
Trafiłam na gbura starego , pierwsze co to mnie opieprzyl że skąd ja wzięłam te procenty to mu tłumaczę że to i tamto a on że rozumie że przyrosła o 600 a nie 60 ? A ja że tak . To powiedział że wszystko jest dobrze. Potem dopiero zrobił USG . Pęcherzyk jest 4,6 mam i krwiaczek . I tyle nic więcej od niego nie usłyszałam . Mam przyjść za tydzień .
Zobacz załącznik 1252782
Jedno jajo,n ie puste z serduszkiem :)
Ciąża potwierdzina, serduszko bije[emoji3590] termin pozostał bez zmian, 16.11. Aż dziwne bo na tą chwilę ciąża idealnie wg Om [emoji3059]Zobacz załącznik 1252802
Cudowne fasolki [emoji3059] rośnijcie zdrowo maluchy! [emoji3059]
 
Do góry