reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja dziewczyny ogólnie mam duży spadek formy. Cycki bolą, głowa jakaś pełna. Nie mam ochoty na nic. I taki dziwny metaliczny posmak.

Teraz trochę organizacyjnie. Sprawdziłam listę do zamkniętego. Z najwyższym zdziwieniem patrzyłam na nicki które chętnie szybko pisały aby być na zamkniętym ale już mniej chętnie piszą tutaj aby się dać poznać. Wchodzą podczytują i ewentualnie polubią czyjś wpis. Nie odpisują, nie piszą nic o sobie. Takie na zamkniętym no sorry chyba nie są potrzebne. Wstępnie wykluczyłam tylko kilka -
flover, LuckyWoman, Malinowepole wogole się nie udziela u nas a czyta, asica92 od soboty nawet się nie loguje, Revolta Rezygnuje bo nie ma czasu a nie chce przysparzać problemu, Wiedzma1667 ost wpis w marcu 29 a bywa tu cały czas. Na koniec mini_ja85 która jest dopiero od soboty i z całym szacunkiem do jej osoby to chyba za krótko aby od razu dodawać. Myślę że potrzeba czasu aby poznać ja na ogólnym pozwoli nam ja później dodać do nas.
Jest też kilka dziewczyn które tylko lajkują wpisy innych, ale mało piszą o sobie albo raz na jakiś czas średnio co 3-4 dni piszą. Szkoda. Wszystkie chcą na zamknięty tylko zastanawiam się po co? Skoro taki problem wejść w interreakcje z innymi.

Zaznaczam, że zawsze można kogoś dodać z ogólnego na zamknięty. Tak samo usunąć jeśli któras będzie tylko czytać na zamkniętym, ale nie udzielać się. Przypominam że zamknięty tworzymy po to aby mieć tak zwany wentyl bezpieczeństwa.

Jeśli ktoś się nie zgadza, chętnie biorę to na klatę i wszystko jest do przegadania.
Jak najbardziej się zgadzam 😊👍🏻
 
Mnie tak często się zdarza i zastanawiałam się czy robię coś zle 🤨
Też mam pytanie o luteinę - czy może ona jakoś podbarwiać śluz? Na taki beżowy kolor? Dziś jednorazowo zobaczyłam taki kolor i oczywiście jestem przerażona -.-
Ja tez mam taki, i tam są resztki. Ogólnie dużo śluzu mam przy luteinie.
 
Nie u mnie to był suchy gryzący kaszel, 2 dni osłabienie, potem straciłam węch i smak. A i zatkane zatoki. Bólu kości nie miałam ale brat mojego męża miał i to duże. On odczuwał tak jakby mięso od kości mu odchodziło.
Mam nadzieję że u Ciebie to zwykle przeziębienie. [emoji47][emoji52]
Przechodziłaś Covid w ciąży? Ja niestety tak i to na samym początku. Na szczęście nie miałam gorączki, tylko katar i utratę węchu przez 4 dni.
 
Mój koloru nie zmienił. Lekko kremowy kolor.
Mnie tak często się zdarza i zastanawiałam się czy robię coś zle [emoji2955]
Też mam pytanie o luteinę - czy może ona jakoś podbarwiać śluz? Na taki beżowy kolor? Dziś jednorazowo zobaczyłam taki kolor i oczywiście jestem przerażona -.-
U mnie w ulotce jest napisane żeby w ciąży nie używać aplikatora tylko palucha
Ja mam luteinę z aplikatorem, bardzo pomaga ale tez coś zostaje na nim
 
reklama
Do góry