reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mnie też pobolewa :( i tak jak napisała @Kat9, to może być też oznaka gazów i po prostu jelita tak pracują :( Ale też jeszcze zdarzają mi się takie bóle, raczej tępe, jakby ćmiło tam coś. A dzisiejszą noc też miałam niespokojną, w ogóle strasznie długo spałam, bo wstałam ok 11.00, a już znów jestem totalnie śpiąca. Ale u nas dziś taki pochmurny dzień, może dlatego :( A co do jelit, to sama widzę, że czasami jak zjem coś co nie podpasuje, to takie bóle podbrzusza się pojawiają. I też mam prenatalne 12.05 :) W ogóle dziś mam 11t6d i tak chcę odetchnąć, bo od skończonego 12 tygodnia, jeśli do tej pory oczywiście wszystko było ok z maleństwem, to ryzyko poronienia spada do 1-2% :)



A glukozę miałaś podwyższoną od razy przy tym pierwszym zestawie badań do 10tyg? Bo ja już miałam wtedy robioną krzywą, wyszła ok i teraz na kolejną wizytę mam zrobić tylko mocz i morfologię. I właśnie zastanawiam się, czy też tak macie, czy glukozę też macie zlecaną za każdym razem?
Tak miałam przy tym pierwszym zestawie badań. Robię po raz pierwszy. Tyle że ja na pierwszą wizytę poszłam w 8 tyg. Kolejna jak miałam wyniki była w 11 tyg i miałam zrobić ta krzywa w tamtym tygodniu. Tylko 2 godziny z moim synem w punkcie pobran nie wiem jakbym wytrzymała. Muszę specjalnie jechać do innego miasta do rodziny by ktoś od rana go upilował. Mój mąż ma bardzo gorący okres w pracy z ktorego musimy korzystać, bo będziemy budować dom na jesień. No, ale ja mam teraz problemy organizacyjne.
 
reklama
Tak miałam przy tym pierwszym zestawie badań. Robię po raz pierwszy. Tyle że ja na pierwszą wizytę poszłam w 8 tyg. Kolejna jak miałam wyniki była w 11 tyg i miałam zrobić ta krzywa w tamtym tygodniu. Tylko 2 godziny z moim synem w punkcie pobran nie wiem jakbym wytrzymała. Muszę specjalnie jechać do innego miasta do rodziny by ktoś od rana go upilował. Mój mąż ma bardzo gorący okres w pracy z ktorego musimy korzystać, bo będziemy budować dom na jesień. No, ale ja mam teraz problemy organizacyjne.
To fakt, 2 godziny, jeszcze z dzieckiem na pewno byłyby trudne :( Trzymam kciuki, żeby krzywa wyszła jednak dobrze, jak już uda się ją zrobić :)
 
Dziewczyny, a pytanie trochę z innej beczki. Ma któraś z Was taką poduszkę? Ja mam taką w kształcie litery C, już stara - potrzebowałam po operacji nogi i teraz jest już trochę sflaczała, dlatego chcę kupić drugą. I zastanawiam się właśnie nad taką w kształcie litery "U". Ta moja jest fajna, ale coraz ciężej przekręca mi się z boku na bok. A ta wydaje się być wygodniejsza pod tym względem. Korzystała któraś z takiej? :)
Zrzut ekranu 2021-05-7 o 13.30.10.png
 
Dziewczyny, a pytanie trochę z innej beczki. Ma któraś z Was taką poduszkę? Ja mam taką w kształcie litery C, już stara - potrzebowałam po operacji nogi i teraz jest już trochę sflaczała, dlatego chcę kupić drugą. I zastanawiam się właśnie nad taką w kształcie litery "U". Ta moja jest fajna, ale coraz ciężej przekręca mi się z boku na bok. A ta wydaje się być wygodniejsza pod tym względem. Korzystała któraś z takiej? :)Zobacz załącznik 1268174
Hej,

Czytałam sporo o tych poduszkach i właśnie ta podobno jest najlepsza, zwłaszcza dla wysokich osób. Podobno nawet mozna na plecach w niej spac. Ja sie nie zdecydowałam bo troche mi sie za duża wydawała, że zupełnie bym sie od męża odgrodziła ;) I wziełam taka w kształcie cyfry 7
 
Jestem po badaniu. Wszystko super. I już maleństwo inaczej się ułożyło i ma sporo miejsca. Z okresu mam 13 tydzień równy, a z usg wychodzi 13+4, więc za tydzień byłoby już za późno na to badanie. Bardzo się cieszę, kamień mi spadł z serca. No i będzie dziewczynka 😁
 
Dziewczyny, a pytanie trochę z innej beczki. Ma któraś z Was taką poduszkę? Ja mam taką w kształcie litery C, już stara - potrzebowałam po operacji nogi i teraz jest już trochę sflaczała, dlatego chcę kupić drugą. I zastanawiam się właśnie nad taką w kształcie litery "U". Ta moja jest fajna, ale coraz ciężej przekręca mi się z boku na bok. A ta wydaje się być wygodniejsza pod tym względem. Korzystała któraś z takiej? :)Zobacz załącznik 1268174


O proszę. Temat o którym myślałam już od dawna. Ja ja miałam w ciąży z córką i było to coś cudownego. Wszyscy mi ją zabierali bo była taka wygodna i właśnie kazałam mężowi zamówić ale ja sobie biorę taka w kształcie litery C. Ta U też wygląda na wygodna ale nie chce zająć całego łóżka 😂😂🙈 napewno warto się w nią zaopatrzyć jak ktoś niema
 
Jestem po badaniu. Wszystko super. I już maleństwo inaczej się ułożyło i ma sporo miejsca. Z okresu mam 13 tydzień równy, a z usg wychodzi 13+4, więc za tydzień byłoby już za późno na to badanie. Bardzo się cieszę, kamień mi spadł z serca. No i będzie dziewczynka 😁


Wow 💗 cudowne wieści. Gratulacje
 
Jestem po badaniu. Wszystko super. I już maleństwo inaczej się ułożyło i ma sporo miejsca. Z okresu mam 13 tydzień równy, a z usg wychodzi 13+4, więc za tydzień byłoby już za późno na to badanie. Bardzo się cieszę, kamień mi spadł z serca. No i będzie dziewczynka 😁
Świetnie ❤️ Cieszę się, że wszystko w porządku. To chyba będzie rok dziewczynek.
 
Jestem po badaniu. Wszystko super. I już maleństwo inaczej się ułożyło i ma sporo miejsca. Z okresu mam 13 tydzień równy, a z usg wychodzi 13+4, więc za tydzień byłoby już za późno na to badanie. Bardzo się cieszę, kamień mi spadł z serca. No i będzie dziewczynka 😁
Gratulacje! Świetna wiadomość! :)

A co do poduszek, właśnie wiem, że ona jest duża i też się obawiam tego odgrodzenia, ale jak śpię teraz w tej poduszce C, i wkładam sobie tę dolną część między nogi, to później się strasznie wkurzam, jak chcę się przekręcić na drugi bok - bo muszę wyjmować tę część za każdym razem :p A jak śpię za długo na jednym boku, to już robi mi się niewygodnie, więc dość często zmieniam pozycje. Zaryzykowałam i już zamówiłam :) W poniedziałek ma być :D
 
reklama
Jestem po badaniu. Wszystko super. I już maleństwo inaczej się ułożyło i ma sporo miejsca. Z okresu mam 13 tydzień równy, a z usg wychodzi 13+4, więc za tydzień byłoby już za późno na to badanie. Bardzo się cieszę, kamień mi spadł z serca. No i będzie dziewczynka 😁
Super. Czyli faktycznie warto tam zrobić usg. Ja idę w poniedziałek do Hi gen, jeżeli coś będzie nie tak to też pójdę tam gdzie ty. Pytałaś lekarza o płeć? Ile zapłaciłaś za te badania, jeśli mozna spytać?
 
Do góry