reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja dzis 14+1 z om, w poniedziałek mam wizytę, więc okaże się jak wygląda termin z usg.
Cycki przestały już boleć jakiś tydzień temu, No i ustąpiły mdłości... trzeci dzień nareszcie czuje się w miarę dobrze. Nie wiem tylko czy się tym martwić czy cieszyć🙈
 
Ja dzis 14+1 z om, w poniedziałek mam wizytę, więc okaże się jak wygląda termin z usg.
Cycki przestały już boleć jakiś tydzień temu, No i ustąpiły mdłości... trzeci dzień nareszcie czuje się w miarę dobrze. Nie wiem tylko czy się tym martwić czy cieszyć🙈
Cieszyć się. Łożysko przejmuje pracę i zaczynamy się czuć dobrze. Ja mam teraz równe 13 tygodni i też czuje się dużo lepiej. ☺️
 
Ja dzis 14+1 z om, w poniedziałek mam wizytę, więc okaże się jak wygląda termin z usg.
Cycki przestały już boleć jakiś tydzień temu, No i ustąpiły mdłości... trzeci dzień nareszcie czuje się w miarę dobrze. Nie wiem tylko czy się tym martwić czy cieszyć[emoji85]
Ja z om powinnam mieć 15+4 a z usg mam 11+4 także różnica u mnie ogromna [emoji51][emoji1787]
 
Nie nie miałam. Krwawiłam/plamilam ok 3 tyg. Wydaje mi się ze wiem kiedy było dokładnie poronienie czyli od tego momentu powinno się liczyć jak u ciebie ale wychodzi ze tydzień wcześniej. Ale wynika ze owulacje miałam jak mi jeszcze beta nie zeszła. A potem zaraz zaczęła rosnąć :))))
Ja krwawilam tylko 2 dni, ale takie mega krwotoki, potem kilka dni plamienie. I o ciazy dowiedzialam się na dodatkowej kontroli po poronieniu. Także super, że tak szybko nam się udało😊
 
reklama
Ja jak dostałam od razu na początku skierowanie na krzywą, to bardzo dużo czytałam o diecie przy cukrzycy ciążowej. Ważne jest, żeby jeść węglowodany, ale te dobre - czyli pieczywo razowe, makarony razowe, ryż brązowy, kasze - ale te grube, czyli np. pęczak, czy jęczmienna. Dużo ziaren, otrębów, itd. Mi krzywa wyszła dobrze, ale sama coraz częściej zastanawiam się, czy nie przejść na taką dietę cukrzycową - bo osoby bez też mogą ją stosować, bo jest po prostu zdrowa.

Któraś z dziewczyn na tym forum na 100% pisała, że ma cukrzycę ciążową. Może mogłaby wrzucić jakiś przykładowy jadłospis na jeden dzień? Ja mam największy problem z wymyślaniem posiłków, żeby były zdrowe i żebym miała na nie ochotę :)
Może się przyda :) tania i ponoć dobra.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-07-09-58-28-947_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-07-09-58-28-947_com.android.chrome.jpg
    235,8 KB · Wyświetleń: 51
  • (DP-05c) Dieta dla pacjentki z cukrzyca ciążową z przykładowym jadłospisem dla diety 1800 kcal...pdf
    916,3 KB · Wyświetleń: 61
Do góry