reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny a gdzie zaczyna być czuć macicę ze rosnie. Podobno dopiero w 12 tyg zaczyna wystawać ponad kość łonową. Wiec az tak nisko najpierw ją czuć? Ja mam jakąś taka dziwna oponkę pod pępkiem twardą o okrągłym kształcie ale to chyba flaki bo za wysoko tak mi sie wydaje jak na 12 tyg. 🤔🤔🤔
 
reklama
Chyba wszyscy mieli aktywne niedziele :) mi się udało popchnąć tez kilka spraw do których się zbierałam. Za tydzień Komunia starszego synka wiec tez kilka spraw do załatwienia. W końcu ujawniamy informacje o ciąży muszę tylko wytrzymać do obiadu bo chce żeby synowie powiedzieli przy stole. Nie wiem tylko czy rodzinka nie domyśli się po moim wyglądzie ale zobaczymy :)
Wiecie ze za niedługo dzidziusie będą was kopać? Ktoś już coś poczuł? To jest bardzo delikatne i mówią ze z każda ciaza szybciej się wyczuwa bo wiadomo czego oczekiwać :) w pierwszej chyba 16-17 tydzień dopiero a teraz już czuje jakiegoś szczurka w środku :) nie zawsze ale na spokojnie wieczorem jak się ułożę to zdarza mi się ja poczuć :))) jak u was????
Może to dziwne, bo przecież jedni mówią, że dopiero od 20 tygodnia coś czują, ale ja będąc w 14 tygodniu czasami czuje takie..... jakby coś mi przepłynęło 🙈 To jest dosłownie ułamek sekundy, ale inny odczucie niż wszystkie przez całe moje życie. Myśle, że moja dzidzia daje znać, że ma się dobrze😁❤️
 
Dzień dobry po pięknej niedzieli 💗
Jeśli chodzi o ból brzucha to ja czuję takie tępe klucie i podobno mam brać magnez.
Mdłości wróciły i wczoraj bardzo z nimi walczyłam żebym wyszła na świeże powietrze. Na szczęście się przemoglam.
Trzymajcie kciukasy. Dzisiaj idę na prenatalne (11+6) i stres mnie zżera ale właśnie stoję pod sklepem z ubraniami i czekam aż otworzą żebym mogła się i kupić i wyluzować 😂😂🤦‍♀️
Jak wasze brzuszki?? U mnie jest ładnie zwookraglony 💗
Żeby tylko z dzidziusiem było wszystko dobrze
 
Może to dziwne, bo przecież jedni mówią, że dopiero od 20 tygodnia coś czują, ale ja będąc w 14 tygodniu czasami czuje takie..... jakby coś mi przepłynęło 🙈 To jest dosłownie ułamek sekundy, ale inny odczucie niż wszystkie przez całe moje życie. Myśle, że moja dzidzia daje znać, że ma się dobrze😁❤️
A gdzie dokladnie czujesz te przepłynięcia? Na samum dole czy bliżej pepka. Zastanawiam sie na jakiej wysokości jest macica.
 
Dziewczyny a gdzie zaczyna być czuć macicę ze rosnie. Podobno dopiero w 12 tyg zaczyna wystawać ponad kość łonową. Wiec az tak nisko najpierw ją czuć? Ja mam jakąś taka dziwna oponkę pod pępkiem twardą o okrągłym kształcie ale to chyba flaki bo za wysoko tak mi sie wydaje jak na 12 tyg. 🤔🤔🤔
Ja mam dokładnie tak samo, pisałam nawet gdzieś o tym wyżej. Zrobiła się fałdka nad brzuchem, a brzucha nie mogę wciągnąć, ani nic :) i póki co to wygląda nie jak ciąża, a raczej jakby zanadto się jadło ;) i nawet trochę niekomfortowo się czuję, bo nigdy nie miałam takiej wystającej fałdki :) Chciałabym, żeby brzuszek się zaokroąglił cały tak ładnie :)
 
Dzień dobry po pięknej niedzieli 💗
Jeśli chodzi o ból brzucha to ja czuję takie tępe klucie i podobno mam brać magnez.
Mdłości wróciły i wczoraj bardzo z nimi walczyłam żebym wyszła na świeże powietrze. Na szczęście się przemoglam.
Trzymajcie kciukasy. Dzisiaj idę na prenatalne (11+6) i stres mnie zżera ale właśnie stoję pod sklepem z ubraniami i czekam aż otworzą żebym mogła się i kupić i wyluzować 😂😂🤦‍♀️
Jak wasze brzuszki?? U mnie jest ładnie zwookraglony 💗
Żeby tylko z dzidziusiem było wszystko dobrze
Trzymam kciuki i koniecznie daj znać po badaniach :) Pamiętam, jak jeszcze niedawno pisałyśmy, że nie wiemy jak wytrzymamy do tcyh badań prenatalnych, że to jeszcze 2 tygodnie, a tu proszę - Ty dziś, ja pojutrze :) Ja czuję podekscytowanie, bo w piątek zakończę oficjalnie 1 trymestr :) Zawsze myślałam, że 1 trymestr kończy się 12 tygodniem, a to jednak w 13 :)

A ciuszki już ciążowe kupujesz? :)
 
Trzymam kciuki za wasze badania.
Ja dziś odwaliłam epicki numer, poszłam na krzywą cukrową bez skierowania, więc mi jej nie zrobili. Jedyna szansa, ze dam rade w sobotę, bo za tydzień wizyta. Z drugiej strony mam strach, że tak wcześnie muszę to robić, a przekroczyłam normę o jeden. Badanie tak niebezpieczne, że robiąc prywatnie musisz mieć skierowanie.:oops:
Jeśli chodzi o ruchy to ja wieczorem czuję dziwne rzeczy u dołu brzucha, ale stawiam raczej na jelita.
 
Trzymam kciuki i koniecznie daj znać po badaniach :) Pamiętam, jak jeszcze niedawno pisałyśmy, że nie wiemy jak wytrzymamy do tcyh badań prenatalnych, że to jeszcze 2 tygodnie, a tu proszę - Ty dziś, ja pojutrze :) Ja czuję podekscytowanie, bo w piątek zakończę oficjalnie 1 trymestr :) Zawsze myślałam, że 1 trymestr kończy się 12 tygodniem, a to jednak w 13 :)

A ciuszki już ciążowe kupujesz? :)
Ja właśnie też się zastanawiałam kiedy się kończy pierwszy trymestr, ale z tego co mi już wiadomo to 13+6 to ostatni dzień pierwszego trymestru. W internecie piszą różnie - że zaczyna się 13+0 lub 13+4 lub 14+0.
A wy jakie macie info apropo tego tematu?
 
reklama
Ja właśnie też się zastanawiałam kiedy się kończy pierwszy trymestr, ale z tego co mi już wiadomo to 13+6 to ostatni dzień pierwszego trymestru. W internecie piszą różnie - że zaczyna się 13+0 lub 13+4 lub 14+0.
A wy jakie macie info apropo tego tematu?
Według lekarzy od 14+0 zaczynamy 2 trymestr.
 
Do góry