reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć dziewczyny :) ja dzisiaj niestety jakiego plamienia dostałam niby nie dużo bo nawet ma papierze nie było ale na bieliźnie jest i to jakieś kilka kropli , niby pora na mój okres ale się stresuje będę dzwonić do lekarza i prosić żeby mnie przyja na usg ..
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Planujecie może jakieś wakacje czy odpuszczacie w tym roku? Ja troche się obawiam coś planować, nie wiem jak będę się czuła za 2-3 miesiące i jak zniosę ewentualną podróż. Z drugiej strony chętnie bym gdzieś pojechała, rok temu nie byliśmy nigdzie przez pandemię.

Mam wielką ochotę wyjechać gdzieś w tym roku, zwłaszcza że mamy 3 latke w domu i dziecina miałaby atrakcje, ale

Nie ryzykuje. W każdej chwili może się coś stać zwłaszcza, że cały czas żyjemy w czasach pandemii. Ciąża nie trwa wieki.. Jesteśmy bliżej niż dalej do jej połowy, dlatego obiecałam sobie, że wytrzymam i wyjedziemy w przyszłym roku już w sumie z takim fajnym berbeciem i córcia 😉 wolę ten okres poprostu spędzić bezpiecznie..
 
Cześć dziewczyny :) ja dzisiaj niestety jakiego plamienia dostałam niby nie dużo bo nawet ma papierze nie było ale na bieliźnie jest i to jakieś kilka kropli , niby pora na mój okres ale się stresuje będę dzwonić do lekarza i prosić żeby mnie przyja na usg ..


A jaki masz kolor tych kropelek?
 
Ja to mam marzenie, żeby na podwórko wyjść w ogóle ...dziś jadę na prenatalne i się czuje, jakby to już było wielkie wydarzenie, bo będę na zewnątrz 🙈
O wakacjach raczej mogę tylko pomarzyć niestety ... ale jeśli dobrze się czujesz i wszystko jest w porządku z dzieciątkiem, to ja bym na Twoim miejscu korzystała :)


Będzie dobrze 💗
 
Dziewczynom tym, które są na L4 nie radzę wyjeżdżać na wakacje. Pamiętam w 2017 roku jak robili kontrolę i wiele moich koleżanek musiało się tłumaczyć np dlaczego nie było ich w domu.
Jedna z nich musiała np wysłać skan paragonu z apteki bo podczas kontroli pojechała po leki do apteki i nie było jej w domu.
Niewiem jak teraz takie kontrolę wyglądają ale lepiej dmuchać na zimne.
 
Dziewczynom tym, które są na L4 nie radzę wyjeżdżać na wakacje. Pamiętam w 2017 roku jak robili kontrolę i wiele moich koleżanek musiało się tłumaczyć np dlaczego nie było ich w domu.
Jedna z nich musiała np wysłać skan paragonu z apteki bo podczas kontroli pojechała po leki do apteki i nie było jej w domu.
Niewiem jak teraz takie kontrolę wyglądają ale lepiej dmuchać na zimne.
To już kwestia tego czy ma się ciąże leżącą czy nie. Podczas ich kontroli można być nawet i na spacerze. Pojechać na spacer do lasu itp. W celach zdrowotnych, a tu już paragonu się nie pokaże. Z reguły rzadko sprawdzaja ciężarne, raczej do takiej kontroli dochodzi jak się ma złośliwego pracodawcę.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Planujecie może jakieś wakacje czy odpuszczacie w tym roku? Ja troche się obawiam coś planować, nie wiem jak będę się czuła za 2-3 miesiące i jak zniosę ewentualną podróż. Z drugiej strony chętnie bym gdzieś pojechała, rok temu nie byliśmy nigdzie przez pandemię.
Ja za granicę na pewno nie w tym roku. Ale gdzieś w Polsce to tak. Rozglądam się za jakimś domkiem na odludziu z duuuzą posesją ogrodzoną. Pies daje mi popalić to wulkan energii niestety nie dostarczam mu teraz takich rozrywek jak miał wczesniej. Dlatego jest mega absorbujący :/ na działce w nowym miejscu miałaby raj. A ja w końcu bym odpoczęła od niej 😂 trochę zaczynam sie martwić jak to bedzie jak pojawi sie maluch. Bedziemy musieli ze starym ogarnąć logistycznie zajmowanie czasu dla psa bo w tym stanie co jest teraz nie ogarne jej przy dziecku.
 
Do góry