reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny,
Byłam dziś u innego lekarza na konsultacji, bo ciąża od początku zagrożona i stwierdziłam, ze skonsultuję się z kimś innym jeszcze.
Okazało się, że krwiaka już nie ma, mogę w końcu powoli zacząć chodzić 😍
Tylko mam zrobić badania genetyczne na trombofilię.
I zobaczcie jakie cudne zdjęcie wyszło ❤️❤️❤️ Gin się śmiał, że idealne do podręczników ginekologicznych :)


A mówił coś lekarz na temat płci 😍?
 
reklama
Kobietki zdarza wam się jeść coś nie zdrowego? Ja dzisiaj pozwoliłam sobie zjeść trochę chipsów i mam wyrzuty sumienia..
 
Kobietki zdarza wam się jeść coś nie zdrowego? Ja dzisiaj pozwoliłam sobie zjeść trochę chipsów i mam wyrzuty sumienia..
Żartujesz ? 🤣 U mnie mak najlepiej wchodzi 🤣 i wszystko słone słodkie, chipsy czekolada paluszki a orzeszki w skorupkach to już wgl. Na frytki miałam mega fazę teraz już mniej. Jasne że ciągle mam ochotę na coś niezdrowego, staram się to ograniczyć jak tylko mogę no ale bez przesady też nie będę sobie ciągle odmawiać 😃 tymbardziej że czasem nic tak dobrze nie wchodzi
 
Z dziewczynką miałabym prostszy wybór. Dla chłopaca praktycznie żadne imie mi się nie podoba. Wszystkie wydają mi się takie oklepane: Filip, Kuba, Adaś itd, albo źle mi się kojarzą. Nie chcę też takie starego imienia typu Fryderyk, Stanisław itp. Cięzka sprawa...
Jak się pójdzie na plac zabaw to te stare imiona wcale nie są stare.😁
 
Kurcze, też sie nie mogę powstrzymać od tych lodów..... w dodatku wyszedł nowy smak Big Milka z zieloną polewą 🤤🤤🤤
I jeszcze zapiekanki.... mmmm
 
Dziewczyny u mnie wszystko w porządku ryzyko z usg wyszło niskie :)małych na usg ziewalo i ssał palca :) dzisiaj mam taką huśtawkę emocji że się popłakałam jak mój narzeczony był dla mnie nie miły biedny nie wiedział co zrobić
To dobrze że USG wyszło tak świetnie [emoji846] gratuluję
Dziewczyny,
Byłam dziś u innego lekarza na konsultacji, bo ciąża od początku zagrożona i stwierdziłam, ze skonsultuję się z kimś innym jeszcze.
Okazało się, że krwiaka już nie ma, mogę w końcu powoli zacząć chodzić [emoji7]
Tylko mam zrobić badania genetyczne na trombofilię.
I zobaczcie jakie cudne zdjęcie wyszło [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Gin się śmiał, że idealne do podręczników ginekologicznych :)
To super że krwiak się wchłonął teraz możesz korzystać z ciąży [emoji846][emoji846] a i gratuluję chłopca
 
reklama
U mnie lekarz ledwo co przyłożył głowice do brzucha i powiedział że już zna płeć, ale powie mi na samym końcu badania. Pewnie z wrażenia też bym zapomniałam zapytać. I rzeczywiście na końcu badania i omówieniu wyników powiedział - będzie chlopak 💙


Kurde ja ciągle nie ogarniam 😂🙈w którym tygodniu byłaś na prenatalnych? Bo ja idę w pon i ciekawa jestem czy cokolwiek będzie widać. Będę wtedy 12+6
 
Do góry