reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, jestem mocno zestresowana, udało mi się zapisać do lekarza na środę. Co polecacie na zmniejszenie stresu? Bo zauważyłam że jak się denerwuję to brzuch się spina i robi się twardy, bardziej boli. Piję melisę, ale nie czuję żeby pomagała...
Ja sobie robię herbatę z miodem, biorę kocyk i czytam książkę to mnie najbardziej odstresowuje, albo bawię się z psem :)
 
Dziwne. Wszystkie informacje jakie mam od znajomych i z tego co czytałam w internetach to zawsze beta spadała przy pustym. No ale to tylko organizm, jego nie ogarniesz ;)

No właśnie moja kolezanka miala puste jajo i ok 12 tygodnia trafiła do szpitala na łyżeczkowanie. O dziwo właśnie, beta nie rosła prawidłowo i objawy ciąży szybko odpuściły, smutne to, ale lepiej tak niz zeby cod bylo potem z dzieckiem.
 
moje cykle od ponad 5 lat da regularne najkrótszy 28dni a średnio mam 30dniowe. 24 lutego byłam u ginekologa i byłam przed owulacja;)
a bety nie robiłam nie chce się dodatkowo nakręcać jak za pare dni bóle brzucha nie przejdą pojde na betę. Miałam to samo w pierwszej ciazy
 
moje cykle od ponad 5 lat da regularne najkrótszy 28dni a średnio mam 30dniowe. 24 lutego byłam u ginekologa i byłam przed owulacja;)
Napisz jak możesz kiedy miałaś ostatnia @, kiedy wypadala owulka mniej więcej i w którym dc miałaś pierwsze pozytywne testy?
To bardzo interesujące z chęcią przeanalizuje jak to wygląda bo aż ciężko uwierzyć ;)
 
Dokładnie miałam tak samo W pewnym momencie po prostu objawy ustały z tym że ja brałam do fason i podejrzewam że to był powód dlaczego ona przerasta ła powiecie zrobiłam mu że 34 badania krwi i jak widziałam że przerasta to pan doktor mówił że na razie już nie robimy No a potem było po prostu Puste jajo i tylko czekałam na ten dzień
No właśnie moja kolezanka miala puste jajo i ok 12 tygodnia trafiła do szpitala na łyżeczkowanie. O dziwo właśnie, beta nie rosła prawidłowo i objawy ciąży szybko odpuściły, smutne to, ale lepiej tak niz zeby cod bylo potem z dzieckiem.
 
reklama
Dziewczyny a przy pustym jaju płodowym jak wasza beta? Chyba wtedy nie ma prawidłowego przyrostu, prawda? Sprawdzalyscie ją
Beta przy pustym jaju do pewnego momentu tez rosnie dobrze, przynajmniej u mnie tak bylo. Teraz doszlam do poziomu 1430 i wiecej nie badalam przyrostow:( nie mialam juz do tego nerwow, ale przyrost byl o 164%
 
Do góry