reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Myślę że bez problemu powinien wypisać. Choć dużo zależy od lekarza.
Przełożyli mi wizytę u ginekologa a mialam dostać L4. Myślicie ze rodzinny mi wystawi bez problemu? Właśnie ma dzwonić dzisiaj i się stresuje [emoji28] raz w życiu byłam na L4
Chore to [emoji33]
ludziom sie naprawde chce takie rzeczy robic? [emoji2962]
 
reklama
Dziewczyny, które pracują na siedziąco i przed komputerem. Czy Was też boli kręgosłup bardziej na dole po 2-3h siedzenia? Jakieś porady? 🤷‍♀️
 
Witajcie:) u nas niestety się nie udało, w piątek po południu dostałam krwotoku. Szpital odeslal z kwitkiem do domu gin podejrzewała pozamaciczna zleciła bete na cito, cito a do dzis wyników brak:(
Czuje się fizycznie troszkę lepiej psychicznie słabo. Całe szczęście ze mam praxe zdalna to obejdzie się bez zwolnienia.
Duzo zdrówka kobietki!!
Bardzo mi przykro 😞
 
Ktos pytał o chleb, ja jak się dowiedziałam że mam IO kupiłam maszynę do pieczenia chleba i robię sobie orkiszowe - w sklepie nie jestem w stanie znaleźć takiego z dobrym skladem dla mnie.
U mnie dzisiaj 8+4, od soboty objawy trochę odpuściły, apetyt wrócił i nawet udało mu się wczoraj coś posprzątać ;)
Ale super z tym chlebem ;) a długo Ci zajmuje zrobienie takiego chleba?

Ja kiedyś piekłam bułki dzień w dzień. Były przepyszne, ale zajmowało mi to parę godzin dziennie. Wyrobić ciasto, poczekac aż urośnie, uformować bułki, pilnować piekarnika 🙈 wymiękłam po miesiącu i kupujemy :(

Wolałabym robić swój chlebek 😋 tylko nigdy nie miałam do czynienia z maszynką. Myśleliśmy nad maszyną, ale jeśli też długo schodzi to i tak byśmy nie używali bo my ciągle zabiegani :(
Czy tam się samo "wszystko robi" ?
 
Dziewczyny, które pracują na siedziąco i przed komputerem. Czy Was też boli kręgosłup bardziej na dole po 2-3h siedzenia? Jakieś porady? 🤷‍♀️
Tak, jakby kość ogonowa a potem mam wrażenie że mi to pulsuje na pośladki aż.. ja co jakiś czas jeśli mam możliwość staram się położyć na chwilę chociaż ☹️
 
Dziewczyny, które pracują na siedziąco i przed komputerem. Czy Was też boli kręgosłup bardziej na dole po 2-3h siedzenia? Jakieś porady? 🤷‍♀️
Ja pracuję jakieś 6-8h dziennie. Jak mnie już boli odcinek lędźwiowy to masuje się rollerem lub małą piłeczką do rozbijania punktów spustowych. No i rozciąganie oczywiście. Pomaga :)
 
Przełożyli mi wizytę u ginekologa a mialam dostać L4. Myślicie ze rodzinny mi wystawi bez problemu? Właśnie ma dzwonić dzisiaj i się stresuje 😅 raz w życiu byłam na L4
Ja mam dzisiaj teleporade u rodzinnego w tej samej sprawie ;)
Tak się cieszę, że zostałam w domu! Odpoczywam i w końcu jak miałam ochotę na 15 min położyć głowę do poduszki to mogłam to zrobić.
 
reklama
Oj jej mnie tez tak boli! I wtedy mam ochote die położyć ale w pracy jak ? 😑 więc wstaje od biurka i ide sie przejść, rozprostować ...

Tak, jakby kość ogonowa a potem mam wrażenie że mi to pulsuje na pośladki aż.. ja co jakiś czas jeśli mam możliwość staram się położyć na chwilę chociaż ☹️

Ja pracuję jakieś 6-8h dziennie. Jak mnie już boli odcinek lędźwiowy to masuje się rollerem lub małą piłeczką do rozbijania punktów spustowych. No i rozciąganie oczywiście. Pomaga :)
Ja właśnie tylko też wstaję i robię krótki spacer po domu 😃
Rozciągać bardzo bym się chciała, ale jeszcze się boję na tym etapie. W ogóle nawet boję się przeciągać mocno i wyciągać do szafki górnej😂 to chyba jakieś moje schizy 😃

Dzisiaj mi się zrobił pierwszy wystający guz po heparynie, wcześniej nigdy tak nie miałam 😟
 
Do góry