reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Właśnie czytałam że w Skandynawii kobieta w ciąży w saunie nikogo nie dziwi, a u nas towarzystwo saunowe nie poleca - podobno chodzi o podniesienie temperatury ciała która (potencjalnie) może być mało bezpieczna dla dziecka... Jak to wygląda tam na północy? 😊
na polnocy na luzaku. Wiadomo, wszystko z umiarem. Na polnocy w ogole nikt aie nie rozczula nad ciezarnymi. L4 tylko w stanie zagrozenia zycia ;)
Ale jak czlowiek ma katar daja 3 dni bez pytania o przyczyne. W mojej pracy wystarczy mail do pielegniarki z krotkim opisem i juz.
 
reklama
Dziewczyny macie takie straszne upławy, śluz? Mnie to trochę przeraża bo u mnie jest go dużo. Przezroczysty i taki wodnity. Ciągle czuje jakby coś leciało, idę do WC a to właśnie takie coś.
Dziś jestem jak zoombie.. Nic mi się nie chce, robię szybki obiad i idę spać bo tragedia. Brzuch mnie znowu trochę boli, nudności aż tak dziś nie dokuczają chyba że pije po jedzeniu i w trakcie to wtedy jest okropnie. Nie czaje czemu tak mam 🙄
ja właśnie wręcz przeciwnie zero sluzu lub sporadycznie i mnie to martwi dlaczego tak
 
U mnie z początkiem 5 tygodnia.

Ja też liczyłam że schudnę😅
Mdłości brak, apetyt i owszem 😂🤣

Wooow! Gratulacje!


U mnie pierwsza ciąża 🙂
biedne my. Tymi mdlosciami zylam wrecz.

Pojechalismy z moim do piekarni i wybralam sobie ciastko i... mimo ze bylo mega, skubnelam i starczy. Inna sprawa ze bylo z alkoholem, no ale 3 kesy nie robia. Skumalam sie po trzecim 😂
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała lub ma może malutkie czerwony plamki na brzuchu? dermatolog powiedziała mi, ze skóra w ciąży jest bardziej podatna na alergie i musiałam zmienić żel oraz balsam ale jestem ciekawa jak u Was to wygląda :) podobno może to byc również wina hormonów, za niedługo przecież urosną nam piłeczki i już nie będzie płaskich brzuszków :D :)
 
reklama
Do góry