reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Piękne, gratuluje! Moja ginekolog mi mówiła, że taki okrągły pęcherzyk ciążowy to bardzo dobry znak 😊

Jestem w Norwegii, ale niestety nie pomogę, nie orientuję się w najnowszych regulacjach. Najlepiej pytać na grupach Polaków w Norwegii.

Nie.

„Łapać” myśli świadomie, można nawet zapisywać, korygować z nieracjonalnych i powodujących lęk na konstruktywne. Pisałam o tym post jakiś czas temu, jestem psycholożką :)
na naszej grupie pisałaś?
 
Tak myślisz.
Dziekuje .😊martwią mnie tylko te bóle podbrzusza które występują co jakiś czas 😔
No ja tez je mam.. i wiele innych dziewczyn.. to normalne. Twoja macica ma w sobie malego typka albo typkowa 😍 i sie rozciaga, puchnie i odczuwasz to poprzez ból. To kiedy sie zamierzasz wybrac do lekarza ?
 
Tak myślisz.
Dziekuje .😊martwią mnie tylko te bóle podbrzusza które występują co jakiś czas 😔
Bole podbrzusza to normalny objaw. Wszystko się przygotowuje, poza tym organizm przestawia się i one mogą występować. Ważne żeby nie występowały równocześnie z plamieniem, krwawieniem czy dodatkowym bólem kręgosłupa czy skurczem. Ja tez miewam nieraz te bole, choć ostatnio mniej i znowu mysle czy to ok ze mniej boli hehe .. z jednej skrajności w drugą 😅
 
reklama
Do góry