reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej dziewczyny. Gratuluję wam pięknych zdjęć usg 😍 nie mogę się doczekać swojego USG za tydzień. No bo żadnej bety nie robiłam, tylko jeden test zrobiłam w dniu miesiączki i tak trochę się martwię czy wszytsko jest ok z dzidziutkiem.

A ja dzisiaj taka zmęczona jestem, dziękuję Bogu, że dziś już piątek 😉normalnie bym spala 24h, całe szczęście mąż obiadki robi w tygodniu i przychodzę na gotowe 😉 się leniwa tobie w tej ciąży hehe.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które już powiedziały w pracy o ciąży, od wczoraj chce to zrobić, ale wstydzę się, nie będę ukrywać, brakuje mi odwagi, bo wiem że szef będzie bardzo niezadowolony, w mojej poprzedniej ciąży mi nawet wyrzuty robił że muszą kogoś szukać na moje miejsce... Fakt że się skończyło jak skończyło i w sumie tylko 2 tyg nie było mnie w pracy. Chodzi o to że dostaję coraz to nowsze projekty, a na pewno nie zrobię już niektórych... Myślałam jeszcze czy nie iść na l4 bo mnie te mdłości mega męczą.
Jak to zrobiłyście? Prosto z mostu?
Też boje sie powiedziec szefowi :-( odwlekam maksymalnie...ostatnio z przerazeniem zapytal czy bede miala opieke dla dziecka jak przedszkola zamkną..bał sie ze uciekne na L4:-( a ja bym chciala isc tak realnie na L4 zaraz po skonczonym 1 trymestrze. Tyle, ze strach, ze cos sie moze stac i potem trzeba wrocic..mnie paraliżuje 😔 takze łączę się w bólu 😑
 
@rossig Cola podobno jest dobra na mdłości i wymioty, także spróbuj. Często jest zalecana przy jelitówkach, chociaż nie mam pojęcia jak ona dokładnie działa 😜
 
Ja tydzień przed tym jak dowiedziałam się o ciąży miałam 1.2. teraz idę na spokojnie w poniedziałek zrobić TSH. Bo mam zadzwonić po wizycie u ginekologa do mojego endokrynologa.
Endokrynolog mówił, że najlepiej utrzymywać TSH w pierwszym trymestrze ok 1. Ja zawsze bardzo czuję zmiany hormonów tarczycy, na razie nie czuje żebym się działo coś złego chcoiaz obstawiam, że wynik poszedł trochę w górę.
Ja zawsze miałam przed ciąża ok 1,2-1,5, nigdy nie miałam problemów z tarczyca .Dwa tygodnie temu zrobiłam tsh i wyszło 2,68 ... od razu dostałam euthyrox. 😔
 
reklama
Do góry