reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Jak fajnie ze można otwarcie pisać o swojej wadze 😅😅
W 1 ciazy startowałam z 66kg przytyłam 9 kg i chwała Bogu ❤😁 poszło tylko w brzuszek . Teraz startuje z 67 i ciekawe jak będzie. Generalnie jestem niska bo 163 i jest za co chwycić. 🙃🙃 brzuszek boczki i uda to moja zmora hihi . Dobrze ze nie udało się schudnąć przed ciążą bo szkoda by było figury hihi😅 po 2 ciążach czlowiek się weźmie za siebie 🤭😇. Pozdrawiam
 
o witam w klubie :p tez mi idzie w biodra, uda i tylek ;P
piersi zawsze mialam takie nie za duze, ale teraz to maz najbardziej szczesliwy, nie moze sie napatrzec :D :D smieje sie, ze w koncu wymodlil :D wiadomo, pol zartem pol serio, z malych podobno tez byl zadowolony :D
u mnie tak samo z biustem, w końcu trochę urósł a jestem posiadaczką małego biustu :D
 
Ja po ciąży się wezmę za siebie ale tak od początku do końca. Byłam długo na deficycie, schudłam na samym jedzeniu. I jedząc to co lubię tylko licząc kalorie i stosując zdrowsze zamienniki i działalo. No ale teraz mi się nie chce 😂 przy dwojce będzie co robić to może w końcu będę wyglądać jak człowiek 😂😂
Edit : chyba, że od początku wyjdzie cukrzyca to zacznę już w ciąży 😂
 
reklama
Ja dziewczyny ogólnie mam duży spadek formy. Cycki bolą, głowa jakaś pełna. Nie mam ochoty na nic. I taki dziwny metaliczny posmak.

Teraz trochę organizacyjnie. Sprawdziłam listę do zamkniętego. Z najwyższym zdziwieniem patrzyłam na nicki które chętnie szybko pisały aby być na zamkniętym ale już mniej chętnie piszą tutaj aby się dać poznać. Wchodzą podczytują i ewentualnie polubią czyjś wpis. Nie odpisują, nie piszą nic o sobie. Takie na zamkniętym no sorry chyba nie są potrzebne. Wstępnie wykluczyłam tylko kilka -
flover, LuckyWoman, Malinowepole wogole się nie udziela u nas a czyta, asica92 od soboty nawet się nie loguje, Revolta Rezygnuje bo nie ma czasu a nie chce przysparzać problemu, Wiedzma1667 ost wpis w marcu 29 a bywa tu cały czas. Na koniec mini_ja85 która jest dopiero od soboty i z całym szacunkiem do jej osoby to chyba za krótko aby od razu dodawać. Myślę że potrzeba czasu aby poznać ja na ogólnym pozwoli nam ja później dodać do nas.
Jest też kilka dziewczyn które tylko lajkują wpisy innych, ale mało piszą o sobie albo raz na jakiś czas średnio co 3-4 dni piszą. Szkoda. Wszystkie chcą na zamknięty tylko zastanawiam się po co? Skoro taki problem wejść w interreakcje z innymi.

Zaznaczam, że zawsze można kogoś dodać z ogólnego na zamknięty. Tak samo usunąć jeśli któras będzie tylko czytać na zamkniętym, ale nie udzielać się. Przypominam że zamknięty tworzymy po to aby mieć tak zwany wentyl bezpieczeństwa.

Jeśli ktoś się nie zgadza, chętnie biorę to na klatę i wszystko jest do przegadania.
 
Do góry