reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć dziewczyny 😁

gratuluję wszystkim przyszłym mamom, które się tu pojawiły i przy okazji ja się witam z Wami😁 Termin wg aplikacji na 11.10.2021, początek ostatniej miesiączki to 4 luty.

8 lat temu ponad również korzystałam bardzo aktywnie z forum babyboom i był to super spędzony czas.
Cześć raz jesscze!
 
reklama
Cześć dziewczyny 😁

gratuluję wszystkim przyszłym mamom, które się tu pojawiły i przy okazji ja się witam z Wami😁 Termin wg aplikacji na 11.10.2021, początek ostatniej miesiączki to 4 luty.

8 lat temu ponad również korzystałam bardzo aktywnie z forum babyboom i był to super spędzony czas.
Cześć raz jesscze!
Witamy na pokładzie! 😁 mamy trochę podobnie bo u mnie początek ostatniej miesiączki to 5 luty 😁
 
Dziewczyny, jestem już po badaniach i po teście obciążenia glukozą. Wszystko jest dobrze! Nie mam cukrzycy, a jeszcze spory zapas do górnej normy :) Tak mi ulżyło i tak bardzo się cieszę! :) Dalej będę się oczywiście trzymała zdrowego odżywiania, ale z większym spokojem.
Jedyne co mam, to lekkie nadciśnienie. Ale 21.04 mam wizytę u mojego lekarza i wtedy zobaczę co mi na to powie. Poza tym wszystkie wyniki są ok :) Musiałam się tym podzielić, bo wiem, że Wy mnie tu doskonale zrozumiecie :)
 
Dziewczyny, jestem już po badaniach i po teście obciążenia glukozą. Wszystko jest dobrze! Nie mam cukrzycy, a jeszcze spory zapas do górnej normy :) Tak mi ulżyło i tak bardzo się cieszę! :) Dalej będę się oczywiście trzymała zdrowego odżywiania, ale z większym spokojem.
Jedyne co mam, to lekkie nadciśnienie. Ale 21.04 mam wizytę u mojego lekarza i wtedy zobaczę co mi na to powie. Poza tym wszystkie wyniki są ok :) Musiałam się tym podzielić, bo wiem, że Wy mnie tu doskonale zrozumiecie :)
A jakie miałaś wyniki obciążenia glukoza? Ja miałam 140 po 1h i 138 po 2 h i lekarz powiedział że jest ok ale żeby się pilnować.
A gdzieś czytalam ze normy to 180 po 1h i 150 po 2 h.
 
reklama
Hej dziewczyny! 🙂 Dziś miałam pierwsze USG, okazało się, że jednak ciąża jest o tydzień młodsza i jestem 7+6 dziś a nie 9+0 tak jak myślałam. Widziałam serduszko, ale nic więcej nie wiem, więcej dowiem się 29.04 na wizycie z panią doktor.
 
Do góry