reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja już pobudka🤣🤣🤣22-3, biorąc pod uwagę jednorazowa długość snu to i tak dobry wynik😂ja mam zatkany nos i kaszel ☹️Nos od hormonów a kaszel od zgagi😕nie jestem przeziębiona ale oczywiście czuje się zle.
A te plamienia masz mocne?Bili Cię brzuch ?


Nie jakieś giga ale są. Brzuch niby nie boli
 
reklama
Jeśli chodzi o ubrania ciążowe ja sobie kupiłam już na początku ciąży bo lubię nosić obcisłe jeansy z wysokim stanem i dobrze wiedziałam zee właśnie podczas jazdy samochodem itp będą mnie one uciskać w brzuch. Ja standardowo kupiłam leginsy z Lidla i jedna parę jeansów w sklepie dla ciężarnych. Niedługo mam nadzieję, że będzie ciepło to się wdrazy sukienki i będzie z głowy 😜
 
To zależy od Ciebie🙂 Ja się zastanawiałam nad badaniem z krwi, ale zdecydowałam że dopiero jak lekarz będzie miał podejrzenie jakiekolwiek wady, to wtedy zrobię test PAPPA. Ja robiłam 13+0, byłam tydzień wcześniej, ale maluszek był za mały na badanie.


To ty decydujesz. Masz czas od 11+ do 14. U mnie o badaniu z krwi decyduje lekarzy wykonujący usg.
Ja mam badanie 11+6
 
Hej. U mnie wszystko w porządku. Oczywiście nie wiadomo skąd te plamienia. Przy badaniu ich nie było jak wróciłam znów. Jak nerwy zaczęły ze mnie schodzić to koszmarnie zaczęła boleć mnie głowa i nie dałam rady nic napisać.
Ja 3 tygodnie temu miałam krwawienie, byłam na IP, po 2 dniach znów krew i znów na IP. Od tamtej pory brazowe plamienia. Lekarze nie wiedzą dlaczego. (byłam u 3 różnych lekarzy + 2 razy na IP) i nie dowiedziałam sie przyczyny. Teraz plamie na beżowo. Brzuch mnie pobolewa, ale w czwartek byłam na usg i było wszystko ok. W poniedziałek idę na prenatalne. Może tam się czegoś dowiem...
 
Tak mierze ciśnienie, puls, cukier wszystko w normie. Przed ciążą ból głowy praktycznie mnie nie dotyczył. Wody pije naprawdę dużo ok. 3l.dziennie. Pogadam z ginem na wizycie w przyszlym tyg ale wątpię ze cos zaradzi 😐
Niestety tez mam straszne bóle głowy ale ja zawsze mialam niskie ciśnienie ale teraz to jest nie do wytrzymania i jak pije za mało wody jest jeszcze gorzej
 
Niestety tez mam straszne bóle głowy ale ja zawsze mialam niskie ciśnienie ale teraz to jest nie do wytrzymania i jak pije za mało wody jest jeszcze gorzej
A w którym tygodniu jestes? Ja w 11. Znajomą bolala glowa cala ciążę 😳 jak to nie mnie to nie wiem jak będę funkcjonowała
 
Mnie boli głowa za stresu. Jestem psychicznym wrakiem. Ta ilość strat i teraz ciągle jakieś plamienia, które we wcześniejszych ciążach oznaczały koniec mnie przerażają. Całe szczęście mam jutro wizytę u mojego psychiatry, może mi pomoże. Teraz czekam pod gabinetem na prenatalne.
 
Mnie boli głowa za stresu. Jestem psychicznym wrakiem. Ta ilość strat i teraz ciągle jakieś plamienia, które we wcześniejszych ciążach oznaczały koniec mnie przerażają. Całe szczęście mam jutro wizytę u mojego psychiatry, może mi pomoże. Teraz czekam pod gabinetem na prenatalne.
Współczuję stresu :( daj znac jak badania prenatalne i jak u psychiatry czy cos poradził. Czytalam ze leków na uspokojenie nie daja chubaze to bezwzglednie konieczne.
 
reklama
@margola29
Najważniejsze, że z maluszkiem wszystko dobrze. Najgorsza jest niewiedza. Ja mam zdjęcia bo moja Pani doktor jak coś niepokoiło kazała przesyłać więc wszystko jest na telefonie i nawet jak mi przejdzie do wizyty na ten moment to zawsze mam zdjęcie żeby zobrazować jak to wygląda jaki ma kolor itd.
Ja jadę na 15/16 do kolejnego lekarza skonsultować tego krwiaka i ten acard.. 10.05 prenatalne
11. 05 konsultacja z moim lekarzem
 
Do góry