reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Klucia i ciagniecia sa raczej normalne na tym etapie. Macica zaczyna sie powiekszac i ukladac inaczej w jamie brzusznej. Ale jesli cokolwiek cie niepokoi to zawsze mozna zglosic takie objawy lekarzowi.
Zgadza się.
Na tym etapie wszystko się rozciąga maluch rośnie to i miejsca potrzebuje.
 
reklama
Witam Was w sobotę.

Dzisiaj stuknal nam 16 tydzień ❤
Aplikacja przypomina ❤
I w sumie wszystko się zgadza z ostatniej miesiączki odchylenie plus minus jeden dzień.
 
Witam🥰
My dzisiaj zaczynamy 15 tydzień, przyjechałam z narzeczonym do sklepu na zakupy.. i na tym się skończyło, że ja siedze w aucie a Mój robi zakupy bo mi się słabo zrobiło, ciepło mnie oblało i jakbym miała zaraz zemdleć😬😬
 
Witam🥰
My dzisiaj zaczynamy 15 tydzień, przyjechałam z narzeczonym do sklepu na zakupy.. i na tym się skończyło, że ja siedze w aucie a Mój robi zakupy bo mi się słabo zrobiło, ciepło mnie oblało i jakbym miała zaraz zemdleć😬😬
Takie uroki ciąży 😉

Ja nie jeżdżę na zakupy mąż je robi i nawet mu lista nie jest potrzebna.
Kochanego mam męża ❤

Moje wyjazdy to tylko wyłącznie do lekarza/ badania i apteka.
Mąż się śmieje że robię się dzika 😁
Ja zwyczajnie nie czuje potrzeby po za tym boję się że się coś stanie.
Wzięłam sobie bardzo do serca co w szpitalu mi powiedzieli żeby dużo odpoczywać i tego się trzymam.

Spaceruje po mieszkaniu i czasem wyjdę na dwór z herbatka posiedzieć.
 
reklama
Do góry