reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Super😊 bardzo się cieszymy. Ja wczoraj spędziłam prawie cały dzień na dworze, dosadzalismy jeszcze krzaczki owocowe. I kwiaty w ogrodzie. O 20 byłam taka padnięta ze poszłam spać i pierwszy raz od bardzo dawna przespałam cała noc😊. Chyba muszę codziennie to robić😉. Ja wizytę ma 4.05 i już nie mogę się doczekac😊.
Też wczoraj byłam ogrodnikiem 😃
 
reklama
Hej dziewczyny. Ledwo mnie jeden dzień nie było a tu tyle stron i wspaniałych wiadomości o waszych dzieciaczkach. Coś widzę że jest szansa że i chłopców więcej niż tylko mój:)
Ja powiem ze jeśli chodzi o zachcianki to właściwie tylko kanapki z awokado, pomidorem i jajkiem. Dosłownie mogłabym jeść na okrągło:D
 
Hej dziewczyny. Ledwo mnie jeden dzień nie było a tu tyle stron i wspaniałych wiadomości o waszych dzieciaczkach. Coś widzę że jest szansa że i chłopców więcej niż tylko mój:)
Ja powiem ze jeśli chodzi o zachcianki to właściwie tylko kanapki z awokado, pomidorem i jajkiem. Dosłownie mogłabym jeść na okrągło:D
Ja wiem w serduchu, że u mnie chłopak. Za 10 dni się dowiem.
 
@Sherlook może nawet szybciej będziesz mieć wyniki. Sama jestem ciekawa jak długo będziesz czekać. Ja liczę ze moje wyniki Sanco będą najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Wiem ze laboratorium pracuje normalnie w weekend majowy wiec czekam na telefon od mojego lekarza. Ale ja juz tak się nastawiłam ze u mnie będzie chłopiec i czuje to mocno, ze tak jest, ze wczoraj zaczelam tworzyć listę imion męskich😄
 
Może Cię trochę uspokoję - ja byłam we wtorek na usg u swojego lekarza a wczoraj na usg prenatalnym. Dwóch różnych lekarzy, inny sprzet oraz 2 doby między jednym usg a drugim. I to CRL jest właściwie takie samo - tak jakby przez te dwa dni maluch nic nie urósł. Ale przecież te wszystkie pomiary zależą od zaznaczenia jednego punktu i drugiego na ekranie przez lekarza. Jeden zrobi to super dokładnie a inny ciut mniej. Dodatkowo na jednym sprzęcie obraz jest lepszej jakości, na innym gorszej. Także ja bym sie nie przejmowała tym.

Najważniejsze ze dziecko zdrowe. A Twoje plamienie może byc z odbytu. Tam tez są naczynka, w ciąży zwłaszcza przy zaparciach może sie to zdarzyć. Obserwuj sie po prostu. No chyba ze to ma związek z ta torbielą na łożysku. Ale to już musisz skonsultować ze swoim lekarzem.
Na prenatalnym 20 kwietnia crl było 5,5 a w piątek 22 kwietnia u mojej ginki 6,2 także albo sprzęt któraś ma zły albo Kropek tak szybko rośnie, także co sprzęt to inaczej.
 
Dziewczyny czy TSH 0,3 jest za niskie? Jak myślicie? Wczoraj odebrałam wyniki i nie wiem co o tym myśleć... miesiąc temu miałam 1,4 ale ze względu na ciąże endokrynolog zwiększył mi dawkę euthyroxu co drugi dzień...
Jest ok, też biorę euthyrox 50 bo mi skoczyło na 4,5 a w ciągu miesiąca zleciało na 0,5 i dalej mam brać 50 mg. Spokojnie 😘
 
@Sherlook może nawet szybciej będziesz mieć wyniki. Sama jestem ciekawa jak długo będziesz czekać. Ja liczę ze moje wyniki Sanco będą najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Wiem ze laboratorium pracuje normalnie w weekend majowy wiec czekam na telefon od mojego lekarza. Ale ja juz tak się nastawiłam ze u mnie będzie chłopiec i czuje to mocno, ze tak jest, ze wczoraj zaczelam tworzyć listę imion męskich😄
Moje jadą za granicę gdzieś chyba do Hongkong 😱 Robię to co wykrywa najwięcej wad, bo jestem stara.
 
reklama
Na prenatalnym 20 kwietnia crl było 5,5 a w piątek 22 kwietnia u mojej ginki 6,2 także albo sprzęt któraś ma zły albo Kropek tak szybko rośnie, także co sprzęt to inaczej.

To faktycznie spora różnica. Mam nadzieje, ze u mnie ok bo teraz się zaczynam martwić czy dzidziuś rośnie. Ale 10 maja idę znów do swojego lekarza wiec zobaczymy jaka będzie różnica.
 
Do góry