reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

No lekarz mnie bada, mówi ze 2mm, ze mogło by być mniejsze ale norma jest do 3mm max 🤦🏻‍♀️ Ale na krew mnie wysyła dlatego zgłupiałam 🤷🏻‍♀️

Hmmm, dziewczyny pisały wcześniej ze norma jest do 2,5 (jeśli mówimy o NT). Krew zbadać pewnie nie zaszkodzi. Ja tez zrobiłam Pappa i Sanco i czekam na wyniki. No ale ja jestem po 35 r życia.
 
reklama
Hmmm, dziewczyny pisały wcześniej ze norma jest do 2,5 (jeśli mówimy o NT). Krew zbadać pewnie nie zaszkodzi. Ja tez zrobiłam Pappa i Sanco i czekam na wyniki. No ale ja jestem po 35 r życia.
No to nawet jeśli jest do 2,5 to i tak się mieszczę w normie więc ciężko powiedzieć co lekarz miał w głowie
 
Jak u was ze spodniami/jeansami? Mam jedne, góra dwie pary, w których się czuję obecnie komfortowo a upatrzyłam dziś na zakupach jeansy, na które się wręcz napaliłam..ale zapewne z nich niedługo „wyrosnę” 🥴. Biłam się z myślami „brać czy nie?”. Przeglądam teraz na necie maternity jeans i żadne mi nie odpowiadają 🙈… przecież wcale aż tak jeszcze nie urosłam.. W szafie mam w cholerę jeansów..bo je uwielbiam, ale ciężko już w nie wchodzę 🥲.
 
Jak u was ze spodniami/jeansami? Mam jedne, góra dwie pary, w których się czuję obecnie komfortowo a upatrzyłam dziś na zakupach jeansy, na które się wręcz napaliłam..ale zapewne z nich niedługo „wyrosnę” 🥴. Biłam się z myślami „brać czy nie?”. Przeglądam teraz na necie maternity jeans i żadne mi nie odpowiadają 🙈… przecież wcale aż tak jeszcze nie urosłam.. W szafie mam w cholerę jeansów..bo je uwielbiam, ale ciężko już w nie wchodzę 🥲.
Ja mam tylko dwie pary spodni, w które się mieszczę, z czego jedne musiałam kupić ostatnio 😅 W H&M kupiłam sobie legginsy ciążowe i w nich sobie chodzę 😄 Tak to wszystko co miałam jest za ciasne, nawet dresy i legginsy, masakra 🙈
 
Jak u was ze spodniami/jeansami? Mam jedne, góra dwie pary, w których się czuję obecnie komfortowo a upatrzyłam dziś na zakupach jeansy, na które się wręcz napaliłam..ale zapewne z nich niedługo „wyrosnę” 🥴. Biłam się z myślami „brać czy nie?”. Przeglądam teraz na necie maternity jeans i żadne mi nie odpowiadają 🙈… przecież wcale aż tak jeszcze nie urosłam.. W szafie mam w cholerę jeansów..bo je uwielbiam, ale ciężko już w nie wchodzę 🥲.
Ja mam dużo jeansów bardzo mocno rozciągliwych. Takich ala tregginsy i w nie wchodzę. Ale mnie po jakimś czasie piją guziki. Inne już są za obcisłe i boli mnie w nich brzuch. Kupiłam sobie legginsy dwie pary plus dresy i w nich chodzę 🙂🙂 Spodni już nie noszę, ale nie dlatego, że się nie zapnę, ale po prostu mi w nich niewygodnie i źle.
 
A przezierność karkową jaką ma Twój maluszek? Tez miałam w piątek i wyszło 2mm, lekarz trochę mnie nastraszył ze mogłoby być niższe ale w normie się mieści wiec już sama nie wiem, a wysłał mnie na PAPPA, według CRL to 13+0 według OM 12+3, CRL 66,7
Niestety nie pamiętam dokładnego wyniku. Lekarz powiedział, że jest w normie, ale wydruk z całym podsumowaniem usg I wynikiem pappa odbiorę dopiero w przyszłym tygodniu (u mnie w szpitalu tego samego dnia pobiera się krew i wykonuje usg, a opis z ryzykami dostępny jest do odbioru po kilku dniach).
 
Jak u was ze spodniami/jeansami? Mam jedne, góra dwie pary, w których się czuję obecnie komfortowo a upatrzyłam dziś na zakupach jeansy, na które się wręcz napaliłam..ale zapewne z nich niedługo „wyrosnę” 🥴. Biłam się z myślami „brać czy nie?”. Przeglądam teraz na necie maternity jeans i żadne mi nie odpowiadają 🙈… przecież wcale aż tak jeszcze nie urosłam.. W szafie mam w cholerę jeansów..bo je uwielbiam, ale ciężko już w nie wchodzę 🥲.
U mnie zalezy od dnia, bo sa dni kiedy brzuch jest plaski ale sa tez takie ze jest wzdety i wtedy obcisle spodnie z wyzszym stanem sa juz niewygodne 😆 ale na ciazowe spodnie jeszcze za wczesnie. Kupilam sobie dwie pary legginsow ciazowych ale na razie sa za duze, wiec czekaja na wieksze czasy 😂 zamowilam ostatnio tez spodnice z takiej drobno prazkowanej bawelny, podobno sa mocno rozciagliwe wiec bede miala na teraz i potem na wiekszy brzuch :)
 
U mnie zalezy od dnia, bo sa dni kiedy brzuch jest plaski ale sa tez takie ze jest wzdety i wtedy obcisle spodnie z wyzszym stanem sa juz niewygodne 😆 ale na ciazowe spodnie jeszcze za wczesnie. Kupilam sobie dwie pary legginsow ciazowych ale na razie sa za duze, wiec czekaja na wieksze czasy 😂 zamowilam ostatnio tez spodnice z takiej drobno prazkowanej bawelny, podobno sa mocno rozciagliwe wiec bede miala na teraz i potem na wiekszy brzuch :)
Myślę, że też wkrótce zakupię jakieś legginsy 🤔 a póki co, zabrałam się za sprawdzenie swojej szafy i znalazłam z ponad 10 par różnych spodni, których nawet połowy nie nosiłam, bo nie pamiętałam, że nawet takie mam i to jeszcze z metkami🤪 do tego niektóre z nich były za luźne a teraz są na styk! Zatem mam z 5-6 par spodni, które jeszcze mogę póki co ponosić 💪🏻.
 
reklama
Jak u was ze spodniami/jeansami? Mam jedne, góra dwie pary, w których się czuję obecnie komfortowo a upatrzyłam dziś na zakupach jeansy, na które się wręcz napaliłam..ale zapewne z nich niedługo „wyrosnę” 🥴. Biłam się z myślami „brać czy nie?”. Przeglądam teraz na necie maternity jeans i żadne mi nie odpowiadają 🙈… przecież wcale aż tak jeszcze nie urosłam.. W szafie mam w cholerę jeansów..bo je uwielbiam, ale ciężko już w nie wchodzę 🥲.
Mnie została jedna para spodni które są jeszcze dobre plus zakupiłam na promocji w sinsay ciazowe które ostatnio założyłam choć są za duże. Trochę pasek mnie poratowal. Legginsów jakoś nie lubię nosić wiec pewnie z większym brzuszkiem dopiero zacznę nosić.
Dobrze że nadal 4 dni pracuje w domu to się nie muszę za bardzo martwić że nie mam się w co ubrać 😅
 
Do góry