reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

kajunia

bliźniakowa mama :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2005
Postów
3 437
Może poznamy się bliżej :-) zacznę od siebie :-)

Nazywam się Karolina. Mam 24 lata. Od lipca 2005r. jestem szczęśliwą mężatką :-) O nasze maleńkie szczęście straliśmy się 19 miesięcy i stał się CUD :tak: Mam nadzieję, że wszystko pomyślnie się ułoży :-) Życzę Wam i sobie sopkojnych 8 miesięcy :-)
 
reklama
To ja nastepna.
Ania lat 25 od czerwca 2005 mezatka,a od wrzesnia 2005 mama Antka.
Mieszkam juz 3 lata w Irlandii.
O nasze drugie dzieciatko staralismy sie tylko 2 cykle po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej:tak:
Ja tez zycze wszystkim zafasolkowanym wspanialych ciaz:-)
 
Mam 24 lata, męża i jedno dziecię na stanie, na dniach będę bronić magistra, gdyż właśnie kończę studia :-). Mieszkamy we Wrocławiu i na razie nie zamierzamy stąd wyjeżdżać :)
 
A ja mam na imie Agata, pochodze z Wroclawia ale od 3 lat mieszkam w Niemczech!!! Mam wspanialego meza i jeszcze wspanialszego synka Allanka!!! Slub bralismy w czerwcu i sierpniu 2005! Mam 27 lat, a jak chcecie cos wiecej o mnie wiedziec to poprostu pytajcie!!!
 
to teraz moja kolej , na imię mam Agnieszka lat 25, od czerwca 2005 r szczęśliwa mężatka, a od 17 licpa 2006 r mama Julianny (Tula),a nasza fasolka zalogowała się przy pierwszym podejściu
 
o matuś - to ja przy was już babcia jestem:zawstydzona/y: Jeszcze mam 29:-) choć w lipcu skończę piękne 30 lat:-) Jestem mężatką od września 2001 roku, we wrześniu 2005 przyszedł na świat nasz synek Pawełek, radość nasza największa na świecie:tak: :-) Troszkę o niego walczyliśmy, bo wcześniej dwie moje ciąże obumarły a ta Pawełkowa była bardzo zagrożona więc od początku na wielu lekach i prawie cały czas w szpitalu. Wszystko dało się przetrwać a i nagroda była wspaniała:-) Teraz mam nadzieję przeżyć tą ciążę bez strachu, nie mogę się nad sobą cerkolić za bardzo, więc musi być dobrze:tak: Wasze kciuki by mi nie zaszkodziły;-)

A tak poza tym pracuję jako nauczyciel w LO, mam białego pieska o imieniu Mikrus choć znajomi mówią na niego Owsik:-D I to chyba narazie tyle... Czekam na opisy pozostałych dziewczyn:-)
 
Fajnie wiedziec o was troche wiecej!!!

Madga, oczywiscie ze trzymamy kciukasy!!! I to za kazda z nas!!!!
 
Kajunia nie chce zasmiecac watku u staraczek, ale specjalnie dla Ciebie wklejam moja obecna facjate!!! Hihihi, przynajmniej bedziesz wiedziala z kim piszesz!!!
Wy tez sie pokazcie, chcialabym Was poznac!!!!
 
reklama
Buhahaha!!!! Dziekuje ale myslisz dlaczego nie wklejam calej postaci???
Bo do laski to mi daleko!!! Ale dziekuje za mile slowa!!!
 
Do góry