reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

Witam i gratuluje wszystkim zafasolkowanym.
Jestem na tym forum nowa i muszę przyznać, że nie do końca wiem jak to wszystko działa. Ale może od początku.
Mam na imie Asia i przejmuje pałeczke starszeństwa - mam 32 lata.
szóstego marca zrobiłam test, który pokazał dwie grube krechy, a dokładniej gruby plus. Boje się jeszcze komukolwiek powiedzieć ale mnie rozsada więc cieszę się że tu jestescie.
Bardzo Wam za to dziekuje.
 
reklama
Jenny - witaj w Naszym gronie :-)
a swoją drogą dużo Nas teraz no nie ;-) anineczk a pomyśleć że byłyśmy same :-D :-D :-D
 
Witajcie.
Jak wam minely nocki?
Bo ja spalam jak zabita:eek:

Pogoda u nas w kratke,wlasnie teraz blekitny kolor nieba powoli przeistacza sie w ciemna chmure deszczowa.
Dzis St.Patric Day. Swieto narodowe.
Mielismy jechac na parade,ale Antek mial stan podgoraczkowy rano:dry:

Moze zostawimy go na godzinke z kolega i podjedziemy na zakupy.Bo pustki w lodowce.
Ale jak narazie maz sobie jeszcze smacznie spi:happy:
Milego dnia dziewczynki.


I nabijajcie posty,nabijajcie.

krecik jak sie czujesz?
 
Jenny witaj:-)

u mnie tez pochmurnie i w zwiazku z tym nic mi sie nie chce a musze przygotowac jedzonko na imprezke:-)
 
Zimno i pochmurno... Rano byłam po bułeczki (odkryliśmy niedawno prawdziwą piekarnię ze sto metrów od domu, pychotka, mniam!) i zmokłam przy okazji...

Spało mi się tak sobie. bo nasz kot chciał się bawić akurat w nocy.:baffled:

Kunda! Wspieram Cię moralnie!:happy:
 
Hej dziewczyny - witam was, tak jak mówiłam, w niedzielkę, po kilku dniach nieobecności. Najpiękniej witam nowo przybyłe ciężaróweczki listopadowe;-)

Tak jak obiecałam wklejam wam zdjęcie synka i swojej rodzinki a opiszę co u nas w innym wątku.

Oto my:
250366.jpg


i mój synuś najdroższy:tak:
250365.jpg
 
Dziękuję Dziewczynki za powitanie!!!

Po weekendzie wypoczeta-przelezałam caaały czas wolny, wybyczyłam sie za wszystkie czasy!

magda--sliczne, rodzinne zdjęcia!!!
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry