reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych szkrabów

lnatalial zdaje sie, że iwonka2006 ( mogę sie mylić co do majóweczki ale temat na pewno był) odradzała szufladę pod łóżeczkiem jako w zasadzie mało praktyczną. Moja koleżanka też miała z szufladą i demontowała ja bo miała palce u nóg poobijane a trzeba było dużo miejsca, żeby wysunąć szufladę i coś do niej zapakować.

KOMPLETNA WYPRAWKA SUPER ŁÓŻECZKO DOBRY MATERAC (289740344) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Znalazłam takie coś, łóżeczko podobne tylko materac pianka - kokos. A ja nie wiem co to ta pianka i czy to źle.
 
reklama
Co do łóżeczka, to ja kupię zwykłe drewniane tanie w Ikei bez szuflady baldachimu i obić. Słyszałam, że wszelkie dodatki typu baldachim i wewnętrzny ochraniacz ograniczają pole widzenia dla mamy jak i dla maluszka. :tak:Jak nie ma tego, to jesteśmy w stanie wszystko zauważyć co się z maleństwem dzieje:tak:. Jedna z mam zasugerowała żeby kupić tanie łóżeczko bo nigdy nie wiemy czy maluch nie będzie spał z nami czy w wózku, bo też się zdarza. Moim zdaniem lepiej zainwestować w wózek niż kupować piękne udziwniane łóżeczka:-)
 
Polka - obiema rękami sie podpisuję.
może tylko co do ochraniaczy miałabym inne zdanie - ponieważ mam psa, wolę dzieciątko odseparować od nieoczekiwanych wizyt mordki naszego pupila :-D
 
Ja mojej Niuni zafunduje taki zestawik :-) ten kolor i ten model i lozeczka i poscieli:-)
Bo jak bedzie drugie kiedys dziecko to ten kolorem wydaje mi sie uniwersalny, na poczatku myslałam o rózowym, ale za duzo byłoby tego rózowego wokól niej, wiec wybralismy taki:-)
 
Łóżeczko to jeszcze nie wiem, ale mysle ze ok 300 zł bez materaca a posciel z wypelnieniem, rożek, przybornik, ochraniacze, baldachim i stelarz to ok 200 zł, (bez zasłonek)
 
Co do łóżeczka, to ja kupię zwykłe drewniane tanie w Ikei bez szuflady baldachimu i obić. Słyszałam, że wszelkie dodatki typu baldachim i wewnętrzny ochraniacz ograniczają pole widzenia dla mamy jak i dla maluszka. :tak:Jak nie ma tego, to jesteśmy w stanie wszystko zauważyć co się z maleństwem dzieje:tak:. Jedna z mam zasugerowała żeby kupić tanie łóżeczko bo nigdy nie wiemy czy maluch nie będzie spał z nami czy w wózku, bo też się zdarza. Moim zdaniem lepiej zainwestować w wózek niż kupować piękne udziwniane łóżeczka:-)
tzn ja powiem tak,przyznam szczerze sie ze wikszosc nocy dziecko spalo z nami,bo tak mi bylo wygodniej:tak::tak::tak::tak::tak:a lozeczko uzywane bylo tylko w dzien.Baldachim tez kupilam i szybko zdjelam,to trzeba by czesto prac,zbiera sie na tym kurz i na wszelkich innych dodatkowych falbankach.Wszystko tez to mialam i zdjelam w efekcie tylk zostawilam ochraniacz w wogole to mialam ich 4 az.

cop do szuflady to tak pisalam ja ze nie praktyczna u nas byla,co chwila sie uderzalam palcami nog o nia zle bylo podejsc doi lozeczka i zbieral sie na niej kurz a co do niej niej nie wlozylam to wszystko smiwrdzialo strasznie jakims drzewem lakierem nie wiem ,w kazdym bardz razie tez ja wyjelam:sorry2:

O i tak sie skonczyly wydatki na lozeczko z pieknym zestawem.;-)
 
Aniusia no kolorek ladny i uniwersalny :) Ale i tak chyba bedziesz miec na zmiane drugi komplet poscieli.Ja na poczatku tez kupilam podobny kolorek a jak sie urodzila Vanesska i widzialam ze mam corcie to wtedy kupilam jej tez typowo dziewczecy kopmplecik luziowy :)
 
reklama
tzn ja powiem tak,przyznam szczerze sie ze wikszosc nocy dziecko spalo z nami,bo tak mi bylo wygodniej:tak::tak::tak::tak::tak:a lozeczko uzywane bylo tylko w dzien.Baldachim tez kupilam i szybko zdjelam,to trzeba by czesto prac,zbiera sie na tym kurz i na wszelkich innych dodatkowych falbankach.Wszystko tez to mialam i zdjelam w efekcie tylk zostawilam ochraniacz w wogole to mialam ich 4 az.

cop do szuflady to tak pisalam ja ze nie praktyczna u nas byla,co chwila sie uderzalam palcami nog o nia zle bylo podejsc doi lozeczka i zbieral sie na niej kurz a co do niej niej nie wlozylam to wszystko smiwrdzialo strasznie jakims drzewem lakierem nie wiem ,w kazdym bardz razie tez ja wyjelam:sorry2:

O i tak sie skonczyly wydatki na lozeczko z pieknym zestawem.;-)

Dziękuję Iwonko tylko mnie w tym utwierdzilas
 
Do góry