reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujące

Ja wyszlam ze szpitala... Jestem wlasnie w drodze do domu :) ciekawe na jak dlugo... Pytalam tez w jakim tygodniu rozwiazuja ciaze z lozyskani to tez powiedzial ze 39 jezeli nie ma koniecznosci wczesniej. Lozysko oczywiscie dalej nachodzi na szyjke, ale wszystko pozamykane i nie ma krwiaka... Za to mam silne uplawy, a przynajmniej tak myslalam... Jednak mozliwe ze sa to wody... Bo mam ich bardzo malo, niby jeszcze w normach ale malo... Psychicznie rozsypka....
Wody płodowe są przezroczyste. Kup sobie papierki lakmusowe i sprawdzaj. Jeśli to wody to wracaj do szpitala. Jestem mamą dziecka Ur. W 26tc. Z tym nie ma co polemizowac
 
reklama
Ja już w domu z małym Stasiem. Dotrwałam do 37+1. Było trochę krwawo, ale ogólnie wszystko ok. Mały na początku miał problemy z oddychaniem i pierwsza noc spędził na oddziale noworodków. Teraz już wszystko ok. Trzymajcie się!
 
U mnie bez zmian, przezylam jelitowke ale nie moge sie po niej pozbierac, wszystko mnie juz tak strasznie boli ze mam ochote wziac cos mocnego przeciwbolowego ale wiadomo, ze w ciazy nie wolno... 34+3 i marze juz o rozwiazaniu... Nie wiem jak dotrwam...
 
Cześć dziewczyny chciałbym się dowiedzieć bo na usg genetycznym mam stwierdzone łożysko na. Tylnej ścianie nisko byłam wtedy w 13 tyg na wizycie 19 tyg mam juz na przedniej ale też bardzo nisko a może nawet bardzo nisko bo byłam u lekarki w niemczech bo byłam tam w odwiedziny i mnie strasznie brzuch bolał czy mogło to sie tak przemieść
 
Cześć dziewczyny chciałbym się dowiedzieć bo na usg genetycznym mam stwierdzone łożysko na. Tylnej ścianie nisko byłam wtedy w 13 tyg na wizycie 19 tyg mam juz na przedniej ale też bardzo nisko a może nawet bardzo nisko bo byłam u lekarki w niemczech bo byłam tam w odwiedziny i mnie strasznie brzuch bolał czy mogło to sie tak przemieść
Na Twoim miejscu poczekalabym do kolejnej wizyty i o to zapytala lekarza bo na forum ciezko o wiarygodne informacje, zreszta w 13 tygodniu tp jeszcze nie lozysko tylko kosmowka jezeli sie nie myle.
 
Od wtorku jestem znowu w szpitalu... Cale morze sie ze mnie wylalo... Jak zabierala mnie karetka to bylam pewna ze na porodowke jade ale krwawienie ustalo i jestem na patologii... Dzisiaj 35+4 i zostaje do konca... Nie wiem jak to wszystko bedzie wygladalo bo w tym szpitalu ciezko o jakiekolwiek konkrety... Ale jezeli krwotoku nie dostane to beda trzymac do skonczenia 38tc... Czyli cc dopiero po 22 marca... Liczylam, ze po 15 bo psychika wysiada... Mam lezec plackiem i za bardzo sie nie krecic na lozku, ale moge chociaz do toalety wstawac wiec tyle z pozytywow... Jeszcze ze wzgledu na wirusa jest absolutny zakaz odwiedzin w szpitalu, podobno na calym Slasku... Ciezko jest bo nawet nie moge isc sobie do czajnika na oddziale, a ilez sie mozna kolezanek z sali prosic... Kazde wyjscie do toalety to tez plamienie, liczylam ze uda sie dotrwac bez problemow juz, a tu takie rzeczy...
 
reklama
Hej dziewczyny.
Jestem obecnie w 18 tygodniu ciąży. Ginekolog stwierdziła, że łożysko jest nisko i jeżeli nie podniesienie się do następnej wizyty (za 4 tygodnie), będę musiała być pod specjalną opieką. Na razie jednak mam się nie martwić. Czy są tu mamy, u których łożysko się po 18 tygodniu podniosło? Albo takie, u których jednak było przodujące? Jak wtedy przebiega ciąża i poród?
Kochana po pierwsze spokojnie bo łożysko przodujace to nie koniec świata znam dużo dziewczyn co odnosiły spokojnie ciążę i urodziły zdrowe dzieciaczki siłami natury a drugie cesarka w każdym razie pamiętaj żeby podejść do tego spokojnie (wiem łatwo się mówi) ale serio pamiętaj że dziecko czuje twoje nastroje, emocje i jak ty się stresujesz one się stresuje dwa razy bardziej 😉 specjalna opieka brzmi dobrze to znaczy że będziesz dobrze zaopiekowana przez lekarza i nie pominie nic będzie dwa razy bardziej się przykładać do pracy a ty będziesz mieć komfort że wszystko jest ok . Wiadomo wiąże się to z częstszymi wizytami ale dasz radę bądź dobrej myśli. Daj znać za 4 tyg czy podniosło się i przede wszystkim korzystaj u lekarza jak najwięcej, pytaj o wszystko nawet jak ci się wydaje że to głupie pytanie to pytaj po to on jest 😍 pozdrawiam serdecznie 😍
 
Do góry