reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Zobacz załącznik 454137
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja".

Aby do każdej z Was po tych świętach słońce się uśmiechnęło a dla tych co już szczęście jest pod sercem tygodnie do końca były spokojne i radosne:)
Dla Aniołków
[*]
[*]
[*]

Kasia i Dominika
 
Witam was kochane

u nas swieta mineły ,rodzinnie i spokojnie... pozjezdzały sie babcie ciotki i kuzynki..do tesciow wiec troszke nas było..

w paitek peikłam ciacho wiec czasu za bardzo nie miałam zeby wejsc.. w sobote do 14 w pracy byłam potem szłam Karolkowi ustroic grobke ahh jak ma slicznie:-) a potem do tesicowej leciałam robic sałatki ,a wczoraj wiadomo sniadanie swiateczne potem kosioł , odwiedziny u Karolka no i obiad i posiadowa do poznego wieczoru... dzis niestety musze isc do pracy na 14... ale mam nadzieje ze bedzie mało pracy i ze uda nam sie skonczyc wczesniej:-)


ehh jutro mina 10 miesiecy od odejscia Karolka:-( strasznie szybko ten czas leci... nie potrafie uwierzyc ze to juz tyle czasu mineło.. dla mnie to ciagle jak jeden dzien...


[*]
[*]
[*] Syneczku kochany

[*]
[*]
[*] Aniołeczka
 
wczorajsze światełko dla Olgi
[*]
[*]
[*]
i dzisiejsze dla KArolka
[*]
[*]
[*]

dla Naszych kochanych Aniołeczków
[*]
[*]
[*]

swieta jakos tam przeszly dzisiaj mialam lenia i dopiero wstalam...
u mnie caly czas mdlosci i maz stwierdzil ze juz czesciej z ubikacja sie przytulam niz z nim:)
 
dominika przytulaj sie z ubikacja ile trzeba najważniejsze zeby maleństwo urodziło sie w terminie całe i zdrowe:-)


ja włąsnie wrociłam od Karolka... ehh ciezko :-(


[*]
[*]
[*] Olguniu
 
Dla Karolka i Olguni (*)
Dla Przedszkolaczków(*)(*)(*)
Dla Fasolinek- zdrówka.
Jej, jestem odjedzona po uszy i troche przeziębiona. Dziś leżałam cały dzień w łóżku (leżę nadal) i popijam mleko z czosnkiem. A Wy jak, poświątecznie z kilogramami do przodu? Teraz musze wyjadać lodówki, by się nie popsuło. Dobrze,ze dziś wpadają znajomi.
Ciążę jeszcze ukrywamy...
Nawet żartowaliśmy z mężem, że jak ktoś zauważy brzunio i będzie odważny by zapytać to powiemy...
 
Cześć wam dziewczynki długo mnie nie było ,pozdrawiam was wszystkie fajnie poczytać dobre nowinki gratulacje dla wszystkich , a te smutne wiadomości dla mamy Amelki kochana jestem z tobą wiem co czujesz z reszta każda z nas wie buziaki dla ciebie trzymaj się , nie wiem czy pamiętacie moja historie , miałam wreszcie spotkanie z lekarzami dlaczego tak się stało ze musiałam urodzić tak wcześnie przez te ciśnienie i ze wcześniej nikt nie zauważył ze Natalka nie rośnie mi w brzuszku, oczywiście lekarze tłumaczyli i stali za pielęgniarkami które robiły usg jak zresztą zawsze , ale dowiedziałam się jeszcze ze będąc w ciąży 26 tygodniu łożysko mi się odklejało i dlatego musiałam urodzić tak wcześnie , no cóż walka z lekarzami nic mi nie da bo Natalki nikt mi już jej nie zwróci, ostatnio miałam złe dni tak bardzo za nią tęsknie i ciągle zadaje sobie pytanie dlaczego ja dlaczego bóg mi zabrał Natalkę i nigdy mi już jej nie zwróci , tak w środku serce mnie boli tak mnie ściska nie wiem jak wam to wytłumaczyć , reszta wy wiecie same jak to jest , tak bardzo ja kocham , teraz mam badania krwi żeby sprawdzili mi krew dlaczego miałam te ciśnienie i żeby nie dopuścić do takiej sytuacji jak będę w ciąży , ale właśnie z tym badaniem przez to muszę jeszcze czekać 2 miesiące jak będziemy mogli próbować , niestety wole poczekać żeby w razie co dostać jakieś tabletki , już dostałam receptę jak w razie co będę w ciąży to już od 8 tygodnia mam brać jakąś aspirynę to na łożysko żeby chroniło, ja się nie znam na tym ważne żeby pomogło , kochane dziewczynki buziaki dla was wszystkich, nie jestem tak obeznana w imionach dlatego buziole dla wszystkich i gwiazdeczki dla waszych wszystkich aniołków , życzę wam wszystkim tylko dobrych nowin i gratulacje z dobrych nowin i wszystkiego naj.....:tak:;-), kocham moja Natalkę najmocniej na święcie i wszechświecie:biggrin2:;-):tak:
 
reklama
Do góry