reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam

Wiktorku Aniołeczku (*)
images




Syneczku kochany(*)
Aniołeczki(*)
 
reklama
Cześć dziewczyny... ledwo was doczytałam. Praca mnie pochłonęła i brak czasu jest mocno odczuwalny
Bibi... jak sen okaże się proroczy to ja też poproszę o wyśnienie teściora dla mnie... (podwójnego:)
Gosiulek przytulam

Chłopcy (*)(*)(*)
Wiktorku!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) MILION KOLOROWYCH ŚWIATEŁEK DLA CIEBIE
Aniołkowa bando (*)(*)
 
Wiktorku kochany milion światełek na ten pierwszy roczek (*) nie szalejcie za bardzo w Niebie, a rodzicom daj dużo siły.

Iwonko pisz czy byłaś już u lekarza, A ospe Antoś na pewno łagodnie przejdzie, Filipek miał ją jak miał niecałe 4 miesiące i miał 3 kropeczki, fakt miał w gardełku dużo ale przeszedł ją bezproblemowo.
 
Wiktorku- dla ciebie milion promyczków(*)
Gosiu, wiem że cięzko ale jestesmy z Tobą. Dla Twojej Iskiereczki(*)

byłam u lekarza. to polpasiec. Ale ja nic nie odczuwam, zero bólu, nawet juz nie swędzi. traktować tak jak ospę. smarowanie zoviraxem i gencjana. A antek, nie wiem czy ma. Będe go obesrwować. Na wszelki wypadek pediatra (bo wpadła skonsultować )kazała odczekac jakby co 3 tygodnie od wykwitu ze szczepionkami. Na razie nic nie widać, a szukam tych krostek u niego.W miedzy czasie zdązyłm ostro pokłócic się z mezem a dopiero 10!!! Nieźle!
 
Wiktorku kolorowe światełka wysyłam do Ciebie na e pierwsze urodzinki (*)(*)(*) (*)(*)(*) (*)(*)(*) (*)(*)(*)

Iskiereczko Gosi (*)(*)(*). Gosiu, Ewo jestem z Wami myślami

Olivierku sto lat!!!!!

Oj Iwonka współczuję. Ja miałam półpaśćca na plecach nad nerkami dawno dawno temu. Bolało jak diabli. Trzymam kciuki żeby Antka ominęło i żebyś szybko wyzdrowiała.
 
reklama
Do góry