reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łupież

reklama
Prawdą jest, że nie można przez długi czas stosować produktów z apteki. Warto ich używać od czasu do czasu, a ratować się w między czasie innymi środkami o naturalnym składzie.
Tym bardziej w trakcie ciąży!
Mam tendencje do nawracającego łupieżu i w przerwach między stosowaniem aptecznych środków przeciwłupieżowych stosuje kosmetyki cece med.
O takie ->
Cece MED Dandruff Shampoo Oily Hair - szampon przeciwłupieżowy do włosów tłustych
U mnie te kosmetyki się sprawdzają więc myślę, że ty też możesz je wypróbować.
 
Z produktów z apteki, czyli bardziej leczniczych już trzeba oczywiście korzystać zgodnie z zaleceniami na ulotce i lekarza! Np z Clobexu na łupież można korzystać max 4 tygodnie.
 
Witam!jesli moge cos polecic na trudny problem zwiazany z lupiezem,u mnie i moich bliskich sprawdzil sie szampon kupiony w sklepie Biedronka o nazwie Care&go cytrynowy:tak::tak::tak:,rewelacja:happy:.Kosztuje niewiele wiec mozna swobodnie wyprobowac,acha dodam ze u mnie efekt byl widoczny juz po pierwszym umyciu tym szamponem:tak:.
 
U mnie łupież pojawia się jak za długo używam jednego szamponu.. dlatego muszę go w miarę często zmieniać
 
Dobrze wiem jak męczący potrafi być łupież
realmad2.gif
. Ostatnio też z nim walczyłam...całe szczęście pomagają mi szampony tj. Clear lub Nizoral. Stosuję kilka razy i na jakiś czas mam spokój
biggrin.gif
.
 
U mnie właśnie pojawił się po którymś szamponie. Miałam okazję wypróbować kosmetyki Oliprox (pisałam o nich przy okazji grzybicy, na którą cierpiał mój mąż). Szampon i pianka sprawdziły się super. Teraz używam ich dwa razy w tygodniu tak profilaktycznie.
 
reklama
Mój mąż miał w zeszłym roku problemy z łupieżem. Użył kilka razy Nizoralu, który strasznie podrażnił mu skórę głowy. Zrobiły mu się małe strupki i zaczerwienienia. Wyciągnęłam go do dermatologa (wstydził się,jak to facet..) i ten na wejściu go ochrzanił za Nizoral, że to przereklamowany produkt jest, że bardzo podrażnia i doraźnie nadaje się do przetłuszczającej się skóry głowy, a nie suchej i wrażliwej. W końcu lekarz polecił mężowi kupić dermokosmetyczny szampon i piankę z firmy OLiprox. W dwa tygodnie wyleczyły go z łupieżu i swędzącej skóry głowy. W dodatku włosy zaczęły mu ładnie lśnic i używa tego szamponu na codzień.
 
Do góry