reklama

łupież

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Zuziaa, 8 Lipiec 2010.

1. Zuziaa

Zuziaa Początkująca w BB

Witam! Czy znacie jakiś skuteczny środek przeciwłupieżowy? Stosowałam już różne szampony i nie mogę się pozbyć łupieżu, ciągle wraca:( Pomóżcie!

2. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Polecam Nizoral albo Head&Shoulders, czy jak to się tam pisze :-p

3. reklama
  4. Zuziaa

Zuziaa Początkująca w BB

Tak, tak wszyscy polecają mi te szampony, ale one nic mi nie dały. Przeszłam już przez różne szampony z drogerii i z apteki, nadal nic :(

5. monisia1979

monisia1979 Fanka BB :)

6. Zuziaa

Zuziaa Początkująca w BB

monisia1979 Nie próbowałam tego szamponu ale stwierdziłam, że wybiorę się do dermatologa i zobaczę co mi powie. Może znajdzie jakąś skuteczniejszą metodę od szamponów. Oby!

7. karolaola

karolaola sierpień'11 luty'13

O ile jeszcze Twój problem nie zniknął to wypróbuj urt-oil., oczyszczoną naftę kosmetyczną. Kupisz ją w aptece, kosztuje ok 30zl. Jest bardzo wydajna, a przede wszytskim skuteczna. Mi również nie pomagały te polecane szampony, a ten preparat sprawił, że po miesiącu łupieżu nie mam. Stosujesz go przed każdym myciem wcierając w skórę głowy i po chwili możesz umyć włosy. Polecam!

8. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

ja kupiłam w aptece tabletki skrzypu polnego z pokrzywą i po miesiącu stosowania (nie zawsze biorę bo zapominam o nim) widzę poprawę, wcześniej włosy wychodziły mi garściami, były zniszczone, miałam taki łupież że aż zrobiło mi się kilka ran na głowie. Na mnie szampony też nie działają za bardzo.

Znalazłam też taką stronkę gdybyś chciała wypróbować coś domowego...

Domowe sposoby na pozbycie się łupieżu

9. karolinad2

karolinad2 staraczka :)

Łupiez spowodowany jest podrażnieniem skóry głowy który może przerodzić się w zapalenie skóry . jeśli szampony nie pomagają to warto skierować się do demratologa ponieważ moze spowodować to wypadanie włosów. Może używasz szamponów nieodpowiednich dla ciebie szamponów lub pianek, żeli, lakierów. Ważne jest też czy przy tym występuje świąd głowy i jak ten łupież wygląda.
    Ja ostatnio ledwo pozbyłam się łupieżu tłustego, po rozjaśnianiu włosów z czarnych na blond. Zaczęła mnie bardzo swędzieć skóra głowy, włosy zaczęły mi wypadać , i gdyby nie to że kończę fryzjerstwo to zignorowałabym te objawy :)

Jejkuś mam nadzieję że wszystko składnie napisalam bo ostatnio coś mam problemy z zbieraniem wszystkiego w całość :) :)
    jeszcze mi w głowie urlopik i wakacje :) :)

10. reklama
  11. milunka

milunka Zaciekawiona BB

według mnie powinnaś spróbować LA ROCHE Kerium szampon przeciwłupieżow, możno go stosować codziennie i nie podrażnia skóry. Jest droższy niż normalne produkty tego typu w drogeriach, ale jeśli dobrze poszukać to zawsze mozna się natknąć na jakąś promocję. Obecnie w internetowej aptece e - lek kosztuje 39.99 zł . Jeśli jednak szampon nie pomoże to warto udać się do dermatologa w końcu łupież to choroba skóry.

12. insert

insert Zaciekawiona BB

Mi co jakis czas wychodzi łupież, wtedy pomagają 2 saszetki Nizoralu

Poleć forum