reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łupież

Dołączył(a)
5 Lipiec 2010
Postów
8
Witam! Czy znacie jakiś skuteczny środek przeciwłupieżowy? Stosowałam już różne szampony i nie mogę się pozbyć łupieżu, ciągle wraca:( Pomóżcie!
 
reklama
Tak, tak wszyscy polecają mi te szampony, ale one nic mi nie dały. Przeszłam już przez różne szampony z drogerii i z apteki, nadal nic :(
 
monisia1979 Nie próbowałam tego szamponu ale stwierdziłam, że wybiorę się do dermatologa i zobaczę co mi powie. Może znajdzie jakąś skuteczniejszą metodę od szamponów. Oby!
 
O ile jeszcze Twój problem nie zniknął to wypróbuj urt-oil., oczyszczoną naftę kosmetyczną. Kupisz ją w aptece, kosztuje ok 30zl. Jest bardzo wydajna, a przede wszytskim skuteczna. Mi również nie pomagały te polecane szampony, a ten preparat sprawił, że po miesiącu łupieżu nie mam. Stosujesz go przed każdym myciem wcierając w skórę głowy i po chwili możesz umyć włosy. Polecam!
 
ja kupiłam w aptece tabletki skrzypu polnego z pokrzywą i po miesiącu stosowania (nie zawsze biorę bo zapominam o nim) widzę poprawę, wcześniej włosy wychodziły mi garściami, były zniszczone, miałam taki łupież że aż zrobiło mi się kilka ran na głowie. Na mnie szampony też nie działają za bardzo.

Znalazłam też taką stronkę gdybyś chciała wypróbować coś domowego...

Domowe sposoby na pozbycie się łupieżu
 
Łupiez spowodowany jest podrażnieniem skóry głowy który może przerodzić się w zapalenie skóry . jeśli szampony nie pomagają to warto skierować się do demratologa ponieważ moze spowodować to wypadanie włosów. Może używasz szamponów nieodpowiednich dla ciebie szamponów lub pianek, żeli, lakierów. Ważne jest też czy przy tym występuje świąd głowy i jak ten łupież wygląda.
Ja ostatnio ledwo pozbyłam się łupieżu tłustego, po rozjaśnianiu włosów z czarnych na blond. Zaczęła mnie bardzo swędzieć skóra głowy, włosy zaczęły mi wypadać , i gdyby nie to że kończę fryzjerstwo to zignorowałabym te objawy :)

Jejkuś mam nadzieję że wszystko składnie napisalam bo ostatnio coś mam problemy z zbieraniem wszystkiego w całość :) :)
jeszcze mi w głowie urlopik i wakacje :) :)
 
reklama
Zuziaa i jak byłaś u dermatologa? polecił Ci moze jakiś dobry środek/szampon?
 
Do góry