reklama

Luteina pod język

Tysiek991

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, czy któraś z was brała luteinę podjęzykowo? Jak radzicie sobie z jej smakiem? Dziś mój pierwszy dzień z luteiną i ledwo wytrzymałam. Od dziecka mam bardzo silny odruch wymiotny i jeśli coś mi nie smakuje od razy bierze mnie na wymioty. Dziś ledwo wytrzymałam. Większość rozpuściłam pod językiem a końcówkę połknęłam.

reklama

iveo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Można łykać progesteron besins zamiast i on nie ma smaku

Suprise87

Rozwiązania
0
Ja nie pomogę, bo mi kompletnie nie przeszkadzał jej smak... Taki nijaki :)

Ania0306

Rozwiązania
5
Może poproś doktora, żeby wpisał Ci luteinę dopochwowo? Ja jak byłam w ciąży też musiałam brać luteinę ale właśnie smak mi nie pasował i poprosiłam właśnie o luteinę dopochwowo

Tysiek991

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nie mam teraz możliwości wybrać się do ginekologa. Dopiero za jakiś miesiąc więc chyba pomecze się. A może dałoby się rozpuścić luteine w łyżce jakiegoś soku?

Fado123

Rozwiązania
0
Polecam dopochwowo , też po doustnej mi się wymiotować chciało

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Nie mam teraz możliwości wybrać się do ginekologa. Dopiero za jakiś miesiąc więc chyba pomecze się. A może dałoby się rozpuścić luteine w łyżce jakiegoś soku?
Jeżeli ją rozpuscisz to wyjdzie na to samo jakbyś ją połkneła. Musi być pod językiem bo wtedy trafia do krwioobiegu od razu. Gdzieś czytałam, że można ewentualnie tą podjezykowa dać dopochwowo, ale nigdy odwrotnie.

Tysiek991

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jakoś muszę to przetrwać. Czego nie robi się dla maleństwa ;)
Mam jeszcze jedno pytanie a raczej dwa.
1. Przez tydzień przed staraniami codziennie piłam Ovulomed Max, po owulacji przestałam. Czy mam dalej pić czy może poczekać jakby jednak się nie udało i brać znowu?
2. Jestem 5 dni po owulacji i dziś odczuwam delikatne kłucie w podbrzuszu tak jakby pośrodku. Czy tak może objawiać się implantacja?

reklama

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Jakoś muszę to przetrwać. Czego nie robi się dla maleństwa ;)
Mam jeszcze jedno pytanie a raczej dwa.
1. Przez tydzień przed staraniami codziennie piłam Ovulomed Max, po owulacji przestałam. Czy mam dalej pić czy może poczekać jakby jednak się nie udało i brać znowu?
2. Jestem 5 dni po owulacji i dziś odczuwam delikatne kłucie w podbrzuszu tak jakby pośrodku. Czy tak może objawiać się implantacja?
1.Wydaje mi się, że powinnaś to pić codziennie, ale ekspertem nie jestem bo nigdy tego nie stosowałam.
2. 5 dni po owulacji to za wcześnie na implantacje, która zazwyczaj jest bezobjawowa. Raczej stawiałabym na bóle owulacyjne.

reklama