• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Gratulacje udanych wizyt :)
Kosha ja też miałam po glukozie po 2h 140, i lekarz i położna mówili że w normie, a też się denerwowałam że wysokie, normy dla kobiety w ciąży są inne :)
U nas też coraz mniej kopniaków, cały czas się tylko rozpycha:) Jutro lecę od rana zrobić badania, popołudniu przychodzi położna więc znowu posłucham sobie serduszka:) a we wtorek wizyta :)
 
Koshka kciuki za wizytę. Moja córka też szaleje wypycha sie przy pępku i kopniakuje. Myślę ze obróciła sie główką w dol dzis wizytujemy to okaze się. Szyjka byla ostatnio miękka zobaczymy co gin dzisiaj mi powie.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry