reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@middayjoy bardzi wspolczuje chorobowych doswiadczen i zycze duuuzo zdrowia! Mam nadzieje ze szybko minie. Pewnie pierwsza choroba najciezsza...

Tez zycze wszystkiego dobrego! Podobno zycie zaczyna sie po 30tce! Ja sie przekonam za 2 lata :D
Oj Kochana, to juz 3cia choroba Małego, siostra mimo ze nie chodzila do przedszkola odkad sie urodził, to zawsze te wirusy gdzies wynajdzie 😅
Na razie wystarczaja inhalacje, nasivin i ibubrom- oby tak zostało 🤞🤞🤞
 
To bede wiedziala do kogo sie zglaszac gyby (oby nie!) Nam sie cos przyplatalo. Strasznie sie boje infekcji...

W ogole to zrezygnowalismy z Chorwacji ze wzgledu na sytuacje z koronawirusem, konca nie widac. Jest mozw ktoras z Was z dolnego Slaska? Myslimy o tamtych stronach - zamek Czocha i te sprawy... :D zastanawiam sie czy to dobry kierunek z dziexkien ale z tego co wiem to malo oblegany :)
 
To bede wiedziala do kogo sie zglaszac gyby (oby nie!) Nam sie cos przyplatalo. Strasznie sie boje infekcji...

W ogole to zrezygnowalismy z Chorwacji ze wzgledu na sytuacje z koronawirusem, konca nie widac. Jest mozw ktoras z Was z dolnego Slaska? Myslimy o tamtych stronach - zamek Czocha i te sprawy... :D zastanawiam sie czy to dobry kierunek z dziexkien ale z tego co wiem to malo oblegany :)
Oby jak najmniej chorób! Przy dzieciakach podstawa to dobry inhalator i sól fizjologiczna 😉 w żłobku na pewno bedzie jednak chorób duuużo
Dolny slask to piekne miejsce! Tez sie od kilku lat zamierzam wybrac w te rejony 😍 ale konkretnie nie pomoge bo nie byłam, poczekam na Twoją relacje ☺
 
@alible wszystkiego najlepszego z okazji zmiany kodu na 3 z przodu 😁 U mnie 4 lata już po 🤣

@Darapuszkin u nas pierwsza infekcja była jak młoda miała 2 tyg. Starszy przyniósł że szkoły. Nie było na szczęście gorączki tylko mega gile. Za to on kaszlał jak gruzlik. To było jakoś zanim zaczęli mówić głośno o koronawirus ie w Pl. 2 czy 3 tyg kaszlał jak opętany l, ale inhalacjami wyprowadziłam go na prosto.
Co do Dolnego Śląska nie pomogę, ale kiedyś zamierzamy też wybrać się w te rejony.
 
Wlasnie widze ze choroby to najczesciej dzieciaki przynoszą starsze... Nasza mala tez pojdzie do zlobka ale zobaczymy jak to bedzie. Zastanawiam sie nad urlopem wychowawczym na jakis czas
 
U mnie póki co nie ma opcji urlopu wychowawczego, ledwo 12 mies mam. Chcieli bym wcześniej wracała 🙄

Co do włosów to u nas taka sytuacja 😉 Z tyłu lekkie przetercie, ale rosną już tyci włoski.

IMG_20200803_135040.jpgIMG_20200803_134955.jpg
 
reklama
Do góry