reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@Cookie_ gratuluje Lilce apetytu :D

My sie chwalimy, wiadomosc z ostatniej chwili - Romka nam czworakuje! Ale wiadomo, teraz to juz nie zostawie jej na lajcie nigdzie :(

W ogole troche sie martwie bo mala ciagle ulewa, czasem chlusta. Jak po jedzeniu wiw polozy na brzuchu to mam wrazenie ze wszystlo z niej wylatuje. Nie wiem skad ten 97 centyl. Pediatra mowi ze to normalne a w necie... jak to w necie - milion roznych chorob. Myalicie ze powinnam zaczac ja diagniziwac? W nicy, w aucie i w wozku nie ulewa...
 
Jak po jedzeniu kładzie się na brzuch to normalne że zwymiotuje 😉 Lilka jak się obruci też nie raz coś wycieknie je, ale nie jest to z impetem chlust wymiotny.
Dziś zajadała się brokułem. Ona chyba, będzie z tych co chcenie wszystko zjedzą 😁 Nic nie wypluwa, a jak już niechce to po prostu buzi nie otwiera 🤣
Powoli zaczaiła obroty i przewraca się na brzuch, choć częściej lezy na boku lub okręca się wokół osi na plecach.
 
Oto szpagatosiad... :D
 

Załączniki

  • 20200730_110740.jpg
    20200730_110740.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry