reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Dziewczyny, gratki dla postępów Waszych cór! 😍 Czy którys z chłopaków sie za raczkowanie juz bierze?
U nas choroba, starsza przyniosla z placu zabaw jakiegos wirusa i ja z małym się tez załapalismy 😒. Dzwonilam dzis na teleporade, mówilam ze ma troche swiszczacy oddech ale to pewnie z powodu tony kataru ktora nas męczy. Kazali przyjsc do przychodni na badanie ale na razie sie wstrzymam, jakos mi sie nie usmiecha isc na dzieci chore w przychodni bo nie wiadomo z czym sie teraz wróci 😒
W zwiazku z tym nie pojechalismy tez do rodzicow i sie kisimy dalej z domu, dziadkowie jeszcze wnuka nie widzieli 🙈
Ja dzis zaserwowalam brokuła tyle ze ze słoika (gerber)- posmakowalam ale był obrzydliwy 😁, mały jak dalam na lyzeczce sie wzdrygnal i wiecej nie chcial- i wcale mu sie nie dziwie. Stwierdzilam ze jednak nie bede dawala sloiczkow tylko musze znalezc jakies zrodlo dla bio/eko owocow i warzyw.
Widzialam ze pisałyscie o zlobkach jakis czas temu. My tez chyba sprobujemy, moze sie nawet zalapiemy na darmowe. Ale juz zakladam ze przez choroby bedziemy sie pewnie musieli posilkowac niania. Przynajmniej z doswiadczenia z starsza corka mi tak wynika ;)
U nas za 2 dni konczymy pol roku 😍 ale leeeciiii!
 
Tutaj ja Cie tym razem uspokoje - jej sie wszystkie wytarly z ktorymi sie urodzila a teraz urosly nowe :D mysle ze lada dzien siadzie i oby sie skonczylo ulewanie...
mój miał od urodzenia irokeza na głowie, wszyscy sie śmiali ze codziennie u fryzjera bywa bo był dosłownie idealny 😁 ale ostatnio wloski na czubku urosły i się zrobił oklap 😉
Na pewno po siadzie będzie lepiej z ulewaniem. I faktycznie jak sie na brzuch połozy zaraz po jedzeniu to sprzyja ulewaniu
 
Dziewczyny gratulację, super postępy😍😍U nas ulewanie to norma. Odkąd Jasiek przewraca się na brzuch, a robi to obecnie non-stop😉, wszystko mamy brudne od mleka i teraz też od warzyw słoiczkowych. 😜 Marchewka i dynia za nami. Dzisiaj był brokuł i po raz pierwszy miał odruch wymiotny, także nie jest to jego ulubione warzywo. Co do czworakowanis i siadania to u nas bez zmian, nadal pozycja leżąca😉
 
Dziewczyny, gratki dla postępów Waszych cór! 😍 Czy którys z chłopaków sie za raczkowanie juz bierze?
U nas choroba, starsza przyniosla z placu zabaw jakiegos wirusa i ja z małym się tez załapalismy 😒. Dzwonilam dzis na teleporade, mówilam ze ma troche swiszczacy oddech ale to pewnie z powodu tony kataru ktora nas męczy. Kazali przyjsc do przychodni na badanie ale na razie sie wstrzymam, jakos mi sie nie usmiecha isc na dzieci chore w przychodni bo nie wiadomo z czym sie teraz wróci 😒
W zwiazku z tym nie pojechalismy tez do rodzicow i sie kisimy dalej z domu, dziadkowie jeszcze wnuka nie widzieli 🙈
Ja dzis zaserwowalam brokuła tyle ze ze słoika (gerber)- posmakowalam ale był obrzydliwy 😁, mały jak dalam na lyzeczce sie wzdrygnal i wiecej nie chcial- i wcale mu sie nie dziwie. Stwierdzilam ze jednak nie bede dawala sloiczkow tylko musze znalezc jakies zrodlo dla bio/eko owocow i warzyw.
Widzialam ze pisałyscie o zlobkach jakis czas temu. My tez chyba sprobujemy, moze sie nawet zalapiemy na darmowe. Ale juz zakladam ze przez choroby bedziemy sie pewnie musieli posilkowac niania. Przynajmniej z doswiadczenia z starsza corka mi tak wynika ;)
U nas za 2 dni konczymy pol roku 😍 ale leeeciiii!
Zdrówka życzę😊😊
 
U nas plan na nianię. Żłobek to ciągle choroby i w rezultacie i tak szukalibyśmy kogoś kto byłby z małą w tym czasie. Wolę już jak posiedzi te kilka godz z niania niż chodzenie w kratkę do żłobka 😉
U nas tez pełno na głowie nowych włosów, a z tyłu jedno miejsce tyci wytarte (rosną tam małe jasne włoski)

@middayjoy zdrowka dla was.

U nas mini skwaszsniw było po pierwszej łyżce brokuła a później sama buzię otwierała i poganiała mnie był jej dawała.
 
@middayjoy- zdróweczka!
Co do jedzenia to ostatnio już gotuje też swoje, bo te słoiczki wg mnie również są niesmaczne. Dziś zrobiłam Neli marchewkę z teściowej ogródka plus ziemniaczek i było to przepyszne, słodkie mniam 😁
Włoski też zauważyłam że z przodu się małej zagęściły,więc jest nadzieja 🙂

U nas jutro pół roku będziemy celebrować, a we wtorek moje 30😳🤯
 
@middayjoy- zdróweczka!
Co do jedzenia to ostatnio już gotuje też swoje, bo te słoiczki wg mnie również są niesmaczne. Dziś zrobiłam Neli marchewkę z teściowej ogródka plus ziemniaczek i było to przepyszne, słodkie mniam 😁
Włoski też zauważyłam że z przodu się małej zagęściły,więc jest nadzieja 🙂

U nas jutro pół roku będziemy celebrować, a we wtorek moje 30😳🤯
To na zaś Wszystkiego Najlepszego! Piękny wiek :) chcialabym znów mieć tyle ☺
 
reklama
Do góry