reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Kurczę w por 20190716_121408.jpgównaniu z niektórymi Waszymi brzuszkami, to ja mam małego bąbelka :O
@Mamasita2019 to Twoja pierwsza ciąża??? Bo jak tak, to chyba wzdęcie, czy rano też tak masz? Kurczę, zaraz zacznę świrowac że mój za mały:p
@godzbal Tak właśnie niekontrolowany płacz lub śmiech;) wczoraj przy mnie stojący chłopak zemdlal i tak poleciał w moja stronę że w ostatniej chwili mu głowę zlapalam . Normalnie zachowuje w takich sytuacjach zimna krew, a tym razem po prostu wybuchnęłam płaczem! Aż mi głupio potem było, zero ze mnie pożytku;)
 
@godzbal u mnie dzisiaj faszerowane papryki [emoji7][emoji7] później wrzucę zdjęcie [emoji16]
@Velvetka mój dziad też musi mieć mięcho na obiad więc w tygodniu zrobię naleśniki ale takie neutralne, każdy sobie nałoży do środka co będzie mieć ochotę [emoji28] w sumie to oprócz tego że wiem że mam ochotę na naleśniki to sama nie wiem czy na słodkie czy na wytrawne [emoji23][emoji23] więc wyjdzie w praniu [emoji28]
 
Mnie od miesa całkiem odrzuciło :) w ogóle ciężko mi się gotuje przez mdłości dlatego najlepiej mi iść na coś już gotowego aby nie stać przy garach :)
 
@Julika.s mmmmmm pierożki, ja najbardziej lubię z kapustą i grzybami i jeszcze mazurskie mi zasmakowały (z kaszą, cebulką i pieczarkami)

@MadalenaWedel wrzucaj, wrzucaj :D dawno nie jadłam papryki faszerowanej, muszę kiedyś zrobić! Ja kiedyś miałam fazę, że naleśniki jadłam z serem i parówkami, nie cierpiałam innych :biggrin2: :-D

@Mamasita2019 mnie na szczęście nie odrzuca od niczego, zjem i coś słodkiego i mięsnego :-) :)
 
reklama
Ale piękne brzuszki macie! a bałam się, że tylko u mnie robi sie powoli widoczny:) dziewczyny czy wy też tak słabo się czujecie i męczą Was wymioty i mdłości? Ja wymiotuje codziennie, po pracy wieczorkiem czuje sie troche lepiej ale jestem tak padnięta, że najchętniej wcinam kolację kąpie się i kładę do łóżka:)
Ja mam tak samo jak Ty, w pracy prawie zasypiam na biurku. Będę się musiała przyznać współpracownikom co może jest, bo niedługo sami zaczną podejrzewać ;)
 
Do góry