reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U nas jeszcze nie, że względu na mój bolący kręgosłup, ale mąż też już chce je obniżyć bo wieczorami po kąpieli jak siedzi już w łóżeczku to wariuje i to łóżeczko aż trzeszczy tak skacze, wiec pewnie przestawimy.
 
reklama
No wlasnie nie podawalam nigdy calych jajek. Tylko zoltko w zupce. Dostal pierwszy raz razem z białkiem.
Ja jestem beznadziejną gospodynką i sloikową mamą wiec jeszcze daleko mi do placuszków niestety... :(Nie. Nie mam dostepu do wiejskich ale kupilam eko bio, wolny wybieg, szczesliwe kury ;P
Moze spróbuj te placuszki. Na alaantkowe blw sa przepisy. Tam nic skomplikowanego nie ma w przepisie ale wg mnie konieczna jest patelnia nalesnikowa.
Moj tez slabo je obiadki, itp ale placka to zawsze wciagnie...
 
U nas tez juz obnizone. W weekend rozmontowalismy lozeczko next2me i to chyba byl ostatni moment bo zaraz potem zaczął wstawać 😁
 
Moze spróbuj te placuszki. Na alaantkowe blw sa przepisy. Tam nic skomplikowanego nie ma w przepisie ale wg mnie konieczna jest patelnia nalesnikowa.
Moj tez slabo je obiadki, itp ale placka to zawsze wciagnie...
Dokladnie te placki są banalne. Ja naprawde tez zawsze bylam noga w kuchni a ostatnio codziennie obiad i widzę ze mała to docenia a o mezu mnie wspomnę:D

Mnie zmotywowało kupienie różnych fajnych akcesoriów do rozszerzania- sztućce, fartuszki, miseczki, poczytałam bloga o blw i pomyślałam że super bedzie jak bedzie mogła z nami wcinac. Może @Kurcia musisz się przełamać. Zapraszam na Krowodrze to pogotujemy razem :D
 
Widzicie jak z tym jajkiem. Każde dziecko inne. Możemy radzić a dzieci i tak różne. Mój starszy białko zje, a na żółtko nie może patrzeć. Ja mam nadal kryzys blw. Mój się upomina. Ale na śniadanie tylko placki/naleśniki mi wychodzą. Kasza za rzadka. Nie mam kiedy dopieścić. Ten 3latek tłucze małego.. 😭 i trzeba ich szybko karmić. Mały bardzo chce blw. Daję pomidory, jajówę, placki... Weny brak
 
Hej. U nas ostatnie trzy doby wysoka temperatura - ok. 39 stopni, ale bez innych objawów typu kaszel czy katar. Dopiero dziś trochę lepiej. Dzwoniłam na teleporadę, ale wiadomo że nie powiedzą co dziecku dolega. Może trzydniówka, może zęby, a może covid 😱 W każdym razie dziś od rana temperatura do 38 stopni, więc chyba przechodzi cokolwiek to było..
 
Hej. U nas ostatnie trzy doby wysoka temperatura - ok. 39 stopni, ale bez innych objawów typu kaszel czy katar. Dopiero dziś trochę lepiej. Dzwoniłam na teleporadę, ale wiadomo że nie powiedzą co dziecku dolega. Może trzydniówka, może zęby, a może covid 😱 W każdym razie dziś od rana temperatura do 38 stopni, więc chyba przechodzi cokolwiek to było..
Biedny Kubuś, zdrówka życzę
 
reklama
Do góry