reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Mój je za dwóch. Starsze krecą nosem a ten apetyt ma.. Mój lubi instrumenty co je dostał. I u nas faza na tunele. Pod niską kanapą się przeczołgał. Wspina się na schody. Myślę o tunelu. Ale szkoda mi grata kupić 😀 też wrzuca te rzeczy do dziurek. 😀 buziaki dziewczyny. My mamy katar. Zobaczymy co będzie.
 
reklama
U nas jakiś przestój w umiejętnościach. Nie biję brawa, główką nie robi "nie" ,
nie pokazuję palcem. Przestał nie wiem dlaczego. Ciężko też Janka nauczyć czegoś nowego. Co chodzi o pierś to u nas też zrobił się marudny i często by pił. Też się zastanawiam czy czasem jakiś skok się nie zaczyna😉
 
To musi być skok. Wczoraj cały dzień nie mogłam nic zrobić bo ciągle musiałam być przy Neli. Jak ukradkiem udało mi się ja zostawić w pokoju, gdzie ma zabawki, wszystko czym może się zająć to jak tylko zorientowals się że mnie nie ma to przychodziła maruda i na ręce... Wieczorem byłam u lekarza to niemalże na sygnale wracałam, bo tak się mężowi popłakała że nie mógł jej uspokoić, wróciłam chwila cyca, nawet nie pojadla i zasnęła 🤷

@Darapuszkin dzięki za podpowiedź z koktajlem! 👍
 
Ja tez wesze skok, maksimum bliskości musi być. Na drzemce zostawiam małej swoja bluzkę zeby czula zapach i dopiero cos mogę zrobić. Tez pokazuje paluszkiem ale na cycu jakby mogła wisiałaby cały dzień. Ma przebłyski ze sama się bawi ale jak się zorientuje ze wlasnie nie ssie to zaczyna płakać :D idzie druga gorna dwojka i chyba dolne dwójki tez widac... zauważyłam ze bardzo fajnie radzi sobie z jedzeniem. W sensie wklada, gryzie i połyka jak stara ale niestety kilka gryzow i sie nudzi. Za to koktaile owocowo-warztwne wchodzą jak złoto w doidy. Polecam banan, awokado, pomarancza, seler naciowy - megazdrowy a banan robi robotę smakowa!!

@Kurcia Dokladnie, nie wszystkie raczkuja wiec moze minie ten etap :)
Ale mi narobilas ochoty na smoothie. A czym robisz? Blenderem czy wyciskarka?
 
reklama
Do góry