reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U nas tez zapomina rozne rzeczy! Ale rozumiem bo tez sie schizuje... ze lapie sie za glowe, za uszy to może ja glowa boli i może coś tam ma... porazka. Życie matki jest ciężkie
 
reklama
Hej! U nas też 2 górne zęby jeden po drugim pojawiły się. Dwójki w natarciu. U nas słabo. Mam stan zapalny zęba. Biorę antybiotyk. Pojawiła się sztywność karku. Modlę się by to nie było odzębowe zapalenie opon mózgowych. No i żeby Malutki ode mnie nie złapał. Bo ma gila... Proszę o modlitwę. 😔 @natusia.mamusia86 a ja trochę inaczej Ci powiem. Dorastanie dziecka jest trudne dla matki. Ciężko się nie przejmować. Moją mamę też uspokajali. No ale nie chodzi o to by się bać. Kochana popatrz na Jasieńka i odpowiedz sobie co jest u niego super. A co Cię niepokoi. Nie chodzi o to by na dziecko naciskać ale by za nim podążać. Maria Montessori pięknie to opisuje. A na etapie naszych dzieci👶👶🍼 najważniejsze jest współdzielenie uwagi. Jak Wam z tym idzie? Daj sobie np 1-3 m-ce. A potem ewentualnie na konsultację. Spokój ducha bezcenny. Tylko do kogoś Mądrego. A patrzyłaś na badabada.pl? Buziaki
 
Hej! U nas też 2 górne zęby jeden po drugim pojawiły się. Dwójki w natarciu. U nas słabo. Mam stan zapalny zęba. Biorę antybiotyk. Pojawiła się sztywność karku. Modlę się by to nie było odzębowe zapalenie opon mózgowych. No i żeby Malutki ode mnie nie złapał. Bo ma gila... Proszę o modlitwę. 😔 @natusia.mamusia86 a ja trochę inaczej Ci powiem. Dorastanie dziecka jest trudne dla matki. Ciężko się nie przejmować. Moją mamę też uspokajali. No ale nie chodzi o to by się bać. Kochana popatrz na Jasieńka i odpowiedz sobie co jest u niego super. A co Cię niepokoi. Nie chodzi o to by na dziecko naciskać ale by za nim podążać. Maria Montessori pięknie to opisuje. A na etapie naszych dzieci👶👶🍼 najważniejsze jest współdzielenie uwagi. Jak Wam z tym idzie? Daj sobie np 1-3 m-ce. A potem ewentualnie na konsultację. Spokój ducha bezcenny. Tylko do kogoś Mądrego. A patrzyłaś na badabada.pl? Buziaki
Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia ☺
 
@Ane20.02.20 trzymam kciuki za zybki powrót do zdrowia.
Jakiś czas temu na sztywność karku pomogła mi poduszka do akupresury.

U nas przebiły się górne 1 i 2 w natarciu. Spanie zależy od dnia raz 1 pobudka a raz 3-4. Nie ma reguły 😜
 
reklama
Hej! U nas też 2 górne zęby jeden po drugim pojawiły się. Dwójki w natarciu. U nas słabo. Mam stan zapalny zęba. Biorę antybiotyk. Pojawiła się sztywność karku. Modlę się by to nie było odzębowe zapalenie opon mózgowych. No i żeby Malutki ode mnie nie złapał. Bo ma gila... Proszę o modlitwę. 😔 @natusia.mamusia86 a ja trochę inaczej Ci powiem. Dorastanie dziecka jest trudne dla matki. Ciężko się nie przejmować. Moją mamę też uspokajali. No ale nie chodzi o to by się bać. Kochana popatrz na Jasieńka i odpowiedz sobie co jest u niego super. A co Cię niepokoi. Nie chodzi o to by na dziecko naciskać ale by za nim podążać. Maria Montessori pięknie to opisuje. A na etapie naszych dzieci👶👶🍼 najważniejsze jest współdzielenie uwagi. Jak Wam z tym idzie? Daj sobie np 1-3 m-ce. A potem ewentualnie na konsultację. Spokój ducha bezcenny. Tylko do kogoś Mądrego. A patrzyłaś na badabada.pl? Buziaki
Zdrówka❤
Na razie nie zauważyłam współdzielenia uwagi. Nie wiem, jest to trudny dla mnie czas, bo coraz bardziej się nakręcam. Na razie obserwuję, faktycznie poczekam jeszcze tak z 3 miesiące. Jak się za dużo nie zmieni to będziemy konsultować.
 
Do góry