reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
A my mamy dwie córki i mąż chyba marzy o chłopcu. Ale mi to jest obojętne. Z tym że przecież ja nie umiem jajek podpierać. U mnie w domu były same dziopy więc jestem przyzwyczajona. A moje córy to rozrabiaja jak drużyna piłkarska więc namiastkę chłopca mamy:rofl:
 
A ja parę dni przed spodziewaną miesiączka (której nie ma :p) dostałam kilka syfkow, teraz zeszlo, ale rano jak wstaje to mam strasznie świecąca się skórę:/Najbardziej chyba czoło. I w ciągu dnia widzę, że też czoło najbardziej się świeci ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my mamy dwie córki i mąż chyba marzy o chłopcu. Ale mi to jest obojętne. Z tym że przecież ja nie umiem jajek podpierać. U mnie w domu były same dziopy więc jestem przyzwyczajona. A moje córy to rozrabiaja jak drużyna piłkarska więc namiastkę chłopca mamy:rofl:
Ja mam syna i core i to syn jest ten spokojny :D
 
Krótko napiszę o sobie , Mam synka 3 letniego który nie był planowany ale się cieszyłam jak bylam w ciąży , teraz z mężem się staramy o drugiego dzidziusia , tylko komplikuje nam to że on pracuje za granicą u jest w domu co 3 Tyg na 4 dni więc same rozumiecie , ostatnia @ 21.05.a co najlepsze trwała 3 Tyg :crazy:Karolina 21 lat
 
Tadam :)

0001-1.jpg
 

Załączniki

  • 0001-1.jpg
    0001-1.jpg
    329,7 KB · Wyświetleń: 358
reklama
Ja dzisiaj czytalam jak kiedys (bez USG) mamy zgadywaly jaka bedzie plec dziecka. Troche to dziwne a najbardziej to ze jesli wiek matki i rok zapłodnienia sa parzyste bądź nie to bedzie dziewczynka a jak jedno parzyste a drugie nie to chlopak. Jak mozna z takich liczb sobie wróżyc płeć :)
Albo
Aby poznać płeć dziecka kobiety w piątym miesiącu jadły specjalne danie – przetartą marchew z lnem, kaszą gryczaną i olejem. Jeśli ciężarna zwymiotowała potrawę znaczyło to, że będzie miała chłopca, jeśli organizm przyjął pokarm to sygnał, że na świat przyjdzie dziewczynka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry