reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Gratuluję szczęśliwych wizyt :)
Witam nowe mamusie :)

U mnie pojawił się podbrudzony śluz, nie z krwią nie brązowy ilość minimalna ale już swiruje:( brzuch mnie boli i nie wiem czy coś się zaczyna czy to z nerwów
Na razie czysto, jak się jeszcze pojawi dzwonie rano może jutro mnie przyjmie, jak.nie pojadę na IP
 
reklama
Witam sie po ciezkim dniu.
Oczywiscie polowa planow wziela w leb. Bo u lekarza z synem spedzilam prawie 6 godz.
Wiec nieposprzatane wogole syf niesamowity.
Dopiero wrocilam z synem z zakonczenia sezonu z ju jitsu istna masakra.
Tym batdziej ze juz 3 dzien z rzedu mam biegunke przynajmbiej po 4 razy dziennie.
U mnie odziwo zero bolu w podbrzuszu.
Ale zmeczona jestem bardzo mocno zaraz kochane mykam spac. Padam na pysk
 
Ja również cały czas bym spala. Mąż się śmieje ze jestem leniwa śpiąca królewna bo żadnego ze mnie pożytku jeśli chodzi o jakieś bóle to czasami rano mam lekkie bóle w podbrzuszu ale to tylko zaraz po przebudzeniu. Jak narazie żadnych wymiotów choć mdłości lekkie mam. Zachcianki tez nie koniecznie ale odrzuciło mnie od bananów które zajadalam jak szalona no i trustawki.
 
Mnie się robią takie bolesne gule już dwie mam na nosie [emoji24]

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, czytam was od początku i każdej z was kibicuje:-)i życzę Duzoo zdrówka i cierpliwości, tym które starcily swoje maleństwa bardzo wspolczuje no ale teraz już musi być tylko dobrze Mam nadzieję że do was dołączę nie bawem , bo dopiero test bd robić w przyszłym tygodniu już się nie mogę doczekać , jak coś bym miała termin na koniec lutego początek marca przyjmiecie mnie do swojej paczki ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, czytam was od początku i każdej z was kibicuje:-)i życzę Duzoo zdrówka i cierpliwości, tym które starcily swoje maleństwa bardzo wspolczuje no ale teraz już musi być tylko dobrze Mam nadzieję że do was dołączę nie bawem , bo dopiero test bd robić w przyszłym tygodniu już się nie mogę doczekać , jak coś bym miała termin na koniec lutego początek marca przyjmiecie mnie do swojej paczki ?
Dołączaj szybko [emoji16]
Ja też mam :( syf na syfie

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja włosy powinnam myć dwa razy dziennie. Dramat.
 
Do góry