reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt:)
Ja idę we wtorek na pierwszą wizytę, ale nie wiem czy lekarz ma sprzęt do usg w gabinecie. Pamiętam, że w poprzedniej ciąży jak byłam w 5 tyg + kilka dni było już serce. Jak teraz nie będzie usg to się umowie prywatnie, żeby się uspokoić trochę.

Jeśli chodzi o przewidywanie płci dziecka to moim zdaniem to tylko kwestia prawdopodobieństwa, zawsze mamy 50% szansy, że się sprawdzi:D

Jeśli chodzi o objawy to u mnie tylko zmęczenie i mdłości. Na mdłości pomaga mi leżenie i co dziwne jazda na rowerze ;) Mam też problemy ze wzdęciami, ale to zawsze był mój problem. Także wieczorem wyglądam jak w zaawansowanej ciąży :/
Pierwszy raz tez w ciąży nie bolą mnie piersi. Są trochę większe, ale zupełnie bezbolesne.
 
Zapomniałam dodać imię : Aleksandra, region : Wielkopolska

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Napisz mi na priv prosze bo tutaj szybko zgubie.


Jesli ktos chce dolaczyc do tabelki to prosze o privy bo tylko tak nie zgubie Waszych danych :)

Tabelke uaktualnie w weekend.




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Oj z tym planowaniem płci to różnie piszą. Trochę o tym czytałam. Próbowałam nawet jednym ze sposobów ale narazie musze poczekac czy mój sposób był celny ☺ jak juz będę znała płeć to wam napisze czy ten sposób był dobry hihi
 
Ja cały czas marzyłam o dziewczynce, chciałam Małgosie, Kinge lub Klare. Ale odkąd wiem, że jestem w ciąży to nawet przeczuwam, że to będzie synek, sama jestem ciekawa co to będzie, ale takie mam przeczucia, jak mówię o nim [emoji14] Ja chciałbym Cezarego ale tatuś chce Staszka albo Sławka :O

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja cały czas marzyłam o dziewczynce, chciałam Małgosie, Kinge lub Klare. Ale odkąd wiem, że jestem w ciąży to nawet przeczuwam, że to będzie synek, sama jestem ciekawa co to będzie, ale takie mam przeczucia, jak mówię o nim [emoji14] Ja chciałbym Cezarego ale tatuś chce Staszka albo Sławka :O

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam Cezarego i nigdy nie żałowałam wyboru imienia jest super [emoji1305] dziewczyny ja wczoraj wylądowałam na IP bo miałam problemy. Z sercem musiałam wziąć połówkę leku i boje się ze zaszkodził chociaż lekarze twierdzą ze nie powinien [emoji30]czy tylko ja mam problemy z bardzo szybkim pulsem podobno na tle nerwowym ? Ale przed ciąża długo nie miałam.z tym problemów a teraz co chwile czuje się okropnie niby czytam ze normalny jest puls wyższy w ciazy a ja swój własny mam bardzo wysoki a do tego niskie ciśnienie i tak bez sensu nie ma jak z tym walczyć [emoji58]mój lekarz chce mnie zobaczyć dzisiaj stresuje się [emoji30] dali mi kroplówkę.z magnezu i potasu i lepiej się po niej poczułam ale strach został[emoji58]na dodatek ciagle budzę się koło 4 i nie mogę już spać ale z tego co widzę tylko ja mam problemy z bezsennością ? [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry