reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ale duzo piszecie, ciezko nadrobić; )
Witam i gratuluje nowym mamusiom !

Dziewczyny to moja pierwsza ciąża moze zadam glupie pytanie ale jak przebiegala wasza pierwsza wizyta?
 
reklama
Witam nowe dziewczyny! Coraz nas więcej :)
Brozowooka przykro mi ale glowa do góry w końcu sie uda ;)
Shemshi przed tabletkami anty były co 29 dni +/- 1 dzień a po tabletkach to byla pierwsza @ wiec ciężko powiedzieć, też mi się wydaje, że wczesna. Jedyne co to mogę czekać do 13 lipca na wizytę u ginekolog i zobaczymy co powie :)
 
Witam się i ja
Przeczytałam wątek i wychodzi na to, że na razie będę najstarszą matką w tym gronie . Mam 36 lat, jestem mamą 8 latka. Byłam już kiedyś na forum lipcowek 2009, ale nie udało mi się przywrocic starego konta.
Ostatnią @mialam 25.04, planowany termin 02.02.2018. U ginekologa byłam bardzo wcześnie ponieważ ciąża okazała się dla nas lekkim zaskoczeniem a niestety nie zdążyłam zrobić porządku z polipem. Na wizycie gin potwierdził ciążę, ale na bijące serducho było zdecydowanie za wcześnie. Kolejną wizytę mam zaplanowaną na koniec czerwca. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne w zwiazku z moim wiekiem.
Tyle na początek
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!
Witam się i ja
Przeczytałam wątek i wychodzi na to, że na razie będę najstarszą matką w tym gronie . Mam 36 lat, jestem mamą 8 latka. Byłam już kiedyś na forum lipcowek 2009, ale nie udało mi się przywrocic starego konta.
Ostatnią @mialam 25.04, planowany termin 02.02.2018. U ginekologa byłam bardzo wcześnie ponieważ ciąża okazała się dla nas lekkim zaskoczeniem a niestety nie zdążyłam zrobić porządku z polipem. Na wizycie gin potwierdził ciążę, ale na bijące serducho było zdecydowanie za wcześnie. Kolejną wizytę mam zaplanowaną na koniec czerwca. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne w zwiazku z moim wiekiem.
Tyle na początek

Witam to mamy duzo wspólnego ja tez mam z 2009 syna i podobny wiek bo 34 lata. Różnimy się terninem drugiej wizyty bo ja mam na 22 czerwca ppzdrawiam
 
Diewczyny moja ciąża była planowana. Udało się w pierwszym miesiącu. A ja mam dziwne doły. Ogólnie cały czas gniecie mnie po żołądku. Często jestem zmęczona,boli mnie głowa. O rozdrażnieniu wolę nie mówić. W poprzednich ciążach tak nie miałam. Chyba już jestem za stara na ciążę.
 
Dziewczynki mam wynik bety 275,900
Ostatni @ miałam 13.05 więc wychodziło by że to 4tyd ❤

no i super, widzisz na spokojnie, wczesna ciaza wiec dlatego nie znalazl :)

Mam wynik bety - w pon był 600 a dziś 3700, chyba ok, nie?
emoji173.png

bardzo ladny wynik :)

Gratulacje dziewczyny takich wyników. Ja dostałam @
emoji22.png

uuuu wspolczuje, trzymam kciuki za kolejny cykl :)

Witam się i ja

Witam Was dziewczyny, jestem nowa na tym forum wczesniej bywalam na innej stronie a wiec troche o mnie , mam na imie Beata ,mam 36 lat ,mieszkam w Walii i jestem szczesliwa mama 9 latki i 6 latka , dzidziusia spodziewamy sie poczatkiem lutego.Zycze Wam spokojnych 9-ciu miesiecy.

witajcie nowe mamusie :)

a ja dzis mialam ciezki i nerwowy dzien :(

chyba Wam nie pisalam ale w niedziele zginela w wypadku moja uczennica (16lat) wiec caly ten tydzien trudny, a dzis biegalam troche bo papiery musialam porobic i okazalo sie ze jutro pogrzeb i tez trzeba bylo kilka spraw ogarnac, potem szybko po zakupy , do domu bo zaraz i tak musialam wyjsc na festyn do mlodego do przedszkola, poszlam w domu do toalety i zobaczylam krew jak sie wycieralam :( przerazilam sie bardzo bo byla zywa nie brazowa, moze nie bylo jej jakos za duzo ale to byla krew! Poszlam do przedszkola bo mlody tak na to czekal, po festynie juz bylam umowiona do pediatry bo on od tygodnia ma chrype, u lekarza poszlam do toalety i czysto, wrocilam do domu i czysto! Przestraszylam sie bardzo ale mam nadzieje ze to nic powaznego. Jak powtozy sie w weeknd to pojase na ip a jak nie to poczekam do poniedzilku na wizyte :(
 
reklama
Gosiunia za stara na ciaze? No nie wierze.. Nie mysl tak nawet.. Jakby tak było mysle ze instynkt macierzynski nie odezwalby sie i by nie bral pod uwage zajscia w ciaze. :)
Ja mam 25 lat i moge myslec ze za mloda na druga ciaze jestem.. A zmęczona i rozdrazniona tez jestem nawet za dwoje..

To takie przejsciowe mam nadzieje :D
 
Do góry