reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja polecialam odrazu i nic nie bylo oprocz torbeli. :( test i beta w dniu spodziewanej @ następnego dnia gin i nic nie bylo [emoji14] "pani Katarzyno niech Pani przyjdzie tak około 8tyg wtedy juz wszystko bedzie jak trzeba" tylko ze ja to w ogóle sie pospieszylam z wizyta, nie myślałam ze na nastepny dzien sie dostane na NFZ
 
reklama
Ja polecialam odrazu i nic nie bylo oprocz torbeli. :( test i beta w dniu spodziewanej @ następnego dnia gin i nic nie bylo [emoji14] "pani Katarzyno niech Pani przyjdzie tak około 8tyg wtedy juz wszystko bedzie jak trzeba" tylko ze ja to w ogóle sie pospieszylam z wizyta, nie myślałam ze na nastepny dzien sie dostane na NFZ

No bo dzień po spodziewanej @ to za wczesnie zdecydowanie [emoji16] to jest wtedy ok 3-4tc w zależności kiedy byla owulacja i doszło do zapłodnienia [emoji6]
Wyżej pisałam wartości bety jak sie przekładają na usg - mozna tym sobie naprawdę pomoc [emoji6] w pierwszej ciąży 29 grudnia moja beta wynosiła ponad 3000, wizyta kolejnego dnia (równo tydzień po terminie @) i zarodek był widoczny, tylko tak jak pisałam jeszcze bez serduszka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się nie mogę doczekać poniedziałku a zarazem się bardzo boje ze będzie pusto

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Testy raczej nie są wadliwe. Nieraz jest po prostu tak, że test wyjdzie pozytywny ale proces zagnieżdżania się nie uda. Tak jest przy ciąży biochemicznej. Niby jest a nie ma. Dlatego najlepiej wstrzymać się z robieniem testu kilka dni, ale to łatwo powiedzieć kiedy na rynku są testy wykrywające ciążę 7 dni po zapłodnieniu :D chociaż nieraz warto wiedzieć i o takich ciazach, bo może niektóre są do uratowania. To trochę brutalne, ale nasz organizm pozbywa się zarodków z uszkodzonym DNA. Zawsze zostaje beta Hcg, jak rośnie znaczy zarodek się rozwija :) ja chyba nie wytrzymam i we wtorek pójdę na to USG. Może będzie już coś widac 20 dni po owu...
 
Do góry