reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

O taki mąż to skarb 😊 to szykuje się wam super dzień. Ja odliczam dni do wyjazdu nad morze marzy mi się dzień kiedy mąż zajmuje się córka a ja mogę się wyspać 😂 na tą chwilę największym moim marzeniem jest sen 😋
Oj tak sennnnn😍😍😍😍 ewidentnie widzę ze duzo szybciej jestem senna i zmeczona
 
reklama
Co mówicie jak przy gościach padnie pytanie dlaczego nie pijecie alkoholu? Mi się szykuje wyjście z pracy (cały rok nie było nic i akurat teraz jak nie mogę pić znalazł się budżet 😂) a takie wyjścia są zazwyczaj alkoholowe i się zastanawiam jak to obejść 🤔🙈
Ja się zakrywam zawsze acardem, u nas znajomi wiedzą że biorę i śmieją się że jestem emerytka 😁 a tak to próbowałabym ściemnić że biorę inne leki 🤷‍♀️


Zadałam wcześniej pytanie ale zaginęło w gąszczu nowych wiadomości 🙈 podjęłam decyzję że zamiast jechać w poniedziałek na betę to pojadę jutro. A na wtorek umówiłam wizytę u ginekologa. Pewnie nic prócz pęcherzyka nie będzie ale wolę miec wszystko pod względną kontrola 🙄

Macie jakieś złote rady jak nie zejsc na zawał przed sprawdzeniem wyników bety? Mnie serce wali wtedy jak oszalałe... 🙁
 
Ja się zakrywam zawsze acardem, u nas znajomi wiedzą że biorę i śmieją się że jestem emerytka 😁 a tak to próbowałabym ściemnić że biorę inne leki 🤷‍♀️


Zadałam wcześniej pytanie ale zaginęło w gąszczu nowych wiadomości 🙈 podjęłam decyzję że zamiast jechać w poniedziałek na betę to pojadę jutro. A na wtorek umówiłam wizytę u ginekologa. Pewnie nic prócz pęcherzyka nie będzie ale wolę miec wszystko pod względną kontrola 🙄

Macie jakieś złote rady jak nie zejsc na zawał przed sprawdzeniem wyników bety? Mnie serce wali wtedy jak oszalałe... 🙁
Chyba faktycznie lepiej zrobić betę jutro niż w poniedziałek, chociaż w zasadzie powinnaś dzisiaj skoro poprzednia była w środę

Co do sprawdzenia, ciężko coś doradzić, bo wiadomo ze bardzo Ci zależy wiec towarzyszy temu stres związany z niepewnością, możesz poprosić kogoś żeby za Ciebie to zrobił choć myśle ze i tak będziesz się stresować

Może ktoś musiał by sprawdzić z zaskoczenia, tak żebyś nie wiedziała ze to już 🙊😅
 
Chyba faktycznie lepiej zrobić betę jutro niż w poniedziałek, chociaż w zasadzie powinnaś dzisiaj skoro poprzednia była w środę

Co do sprawdzenia, ciężko coś doradzić, bo wiadomo ze bardzo Ci zależy wiec towarzyszy temu stres związany z niepewnością, możesz poprosić kogoś żeby za Ciebie to zrobił choć myśle ze i tak będziesz się stresować

Może ktoś musiał by sprawdzić z zaskoczenia, tak żebyś nie wiedziała ze to już 🙊😅
No właśnie ostatnio mąż tak sprawdził. Ja byłam przekonana że wyniki będą po 16 tak jak ostatnim razem, a wskoczyly już przed 15. W pracy zerknęłam kątem oka na telefon a tam wiadomość od męża z wynikiem i serduszkami 😁 jutro też on będzie sprawdzał 🙈

A beta po 72h powinna wzrosnąć o 114% przynajmniej, taką informacje znalazłam w internecie. Na pewno lepiej sprawdzić po 72h niż po tym 5 dniach czekając do poniedziałku 🙄 nie wiem czemu lekarz kazał tak dziwnie to sprawdzić

Zaczęły mnie boleć cycki! 😁🙈 mała rzecz a cieszy 🙆 przynajmniej to będzie mi przypominać że jestem w ciąży 😁
 
Dzień dobry 😜
Jak samopoczucie ?
Ja w tej ciąży jakiś ranny ptaszek jestem , codziennie koło 5 wyspana.🙈
Mdłości, ból brzucha przeszedł (może delikatnie pobolewa przez dzień) ,ale te moje piersi to mi dają popalić konkretnie 🙊
Miłego dnia 🥰
 
Ja się zakrywam zawsze acardem, u nas znajomi wiedzą że biorę i śmieją się że jestem emerytka 😁 a tak to próbowałabym ściemnić że biorę inne leki 🤷‍♀️


Zadałam wcześniej pytanie ale zaginęło w gąszczu nowych wiadomości 🙈 podjęłam decyzję że zamiast jechać w poniedziałek na betę to pojadę jutro. A na wtorek umówiłam wizytę u ginekologa. Pewnie nic prócz pęcherzyka nie będzie ale wolę miec wszystko pod względną kontrola 🙄

Macie jakieś złote rady jak nie zejsc na zawał przed sprawdzeniem wyników bety? Mnie serce wali wtedy jak oszalałe... 🙁
kochana ja sprawdzAłam po kilka razy czy są na internecie już wyniki 😉. Jak już się otwierały zamykałam oczy i się modliłam żeby się podwoiła 😍. To zawsze jest stres . Najważniejsze jest się pozytywnie nastawić 💪.
 
reklama
Do góry