reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Nie, to będzie druga juz. Pierwsza miałam wczoraj, ale też był tylko pęcherzyk 0,61cm. Teraz się zmartwiłam bo mam ciążę chyba starszą niż Twoja a pęcherzyk jest prawie o połowę mniejszy 🙄 a na tym etapie powinien rosnąć identycznie 😔😞😞 kurcze no 😔
Kochana nie ma co się porównywać . Masz niższa betę . Koleżanki Beta jest bardzo wysoka jak na ten tydzień może z tego tez wiekszy rozmiar pęcherzyka . Czasem wystarczy 2, 3 dni różnicy - ale nie doszukuj się naprawdę bo nie potrzebnie się tylko stresujesz .❤️
 
reklama
Ja tez juz zaczelam 8tc.
Z objawow to różnie, na pewno senność. Czasem mdlosci. Mam obsesje macania cyckow choc to nie wyznacznik🙈
Serduszko juz widziałam 10 czerwca.
W piątek wizyta u lekarza, ktory bedzie prowadzil ciąże.
Na pokładzie juz 4 latek😉 jak dobrze ze jeszcze jest przedszkole i dziadkowie 😃
Pozdrawiam
A myślałam że tylko ja się za cycki tarmoszę 😄
 
Ja tez juz zaczelam 8tc.
Z objawow to różnie, na pewno senność. Czasem mdlosci. Mam obsesje macania cyckow choc to nie wyznacznik🙈
Serduszko juz widziałam 10 czerwca.
W piątek wizyta u lekarza, ktory bedzie prowadzil ciąże.
Na pokładzie juz 4 latek😉 jak dobrze ze jeszcze jest przedszkole i dziadkowie 😃
Pozdrawiam
Ja tez zaczęłam dziś 8tc . Super ze masz wizytę tak szybko 😍. Mnie się trzymają mdłości rano i południe . Wieczorem jest w miarę ok . Podbrzusze czasem pociągnie czasem zakłuje ale napewno mam mniejsze dolegliwości niż tydzień temu 💪 - żebym sobie tylko nie wykrakała 😂🙈
 
Ooo i mam zachcianki jak np mac wrap z Macdonalda albo hot dog z Orlenu🤣🤣🤣 wszystko w godz wieczornych 🤪 ma szczęście Orlen pod domem ale do maca mam w kit daleko 🙈
Ja mam jeszcze torbiel na jajniku jakby malo atrakcji bylo i to mnie czasem kluje.
Bierzecie witaminki ciazowe? Ja łykam Femibion i kwas foliowy.
 
Kochana nie ma co się porównywać . Masz niższa betę . Koleżanki Beta jest bardzo wysoka jak na ten tydzień może z tego tez wiekszy rozmiar pęcherzyka . Czasem wystarczy 2, 3 dni różnicy - ale nie doszukuj się naprawdę bo nie potrzebnie się tylko stresujesz .❤️
Dziękuję 😘 masz rację, moja beta była jednak dużo nizsza więc i pęcherzyk adekwatnie mniejszy ☺
A myślałam że tylko ja się za cycki tarmoszę 😄
Dołączam do grona tarmoszących cycki 😂😂 ja jeszcze chodzę i nimi potrząsam 🤣 shake it, shake it 😁 i ściskam sutki bo bolą przeokropnie 😛
Ooo i mam zachcianki jak np mac wrap z Macdonalda albo hot dog z Orlenu🤣🤣🤣 wszystko w godz wieczornych 🤪 ma szczęście Orlen pod domem ale do maca mam w kit daleko 🙈
Ja mam jeszcze torbiel na jajniku jakby malo atrakcji bylo i to mnie czasem kluje.
Bierzecie witaminki ciazowe? Ja łykam Femibion i kwas foliowy.
No ja właśnie czekam na odbiór burgera i zapiekanych serkow moozarella 🤤🤤🤤 i tyle byłoby z mojej diety 😅 ciekawe jaki będę mieć cukier po tej kolacji 🙈
 
Ooo i mam zachcianki jak np mac wrap z Macdonalda albo hot dog z Orlenu🤣🤣🤣 wszystko w godz wieczornych 🤪 ma szczęście Orlen pod domem ale do maca mam w kit daleko 🙈
Ja mam jeszcze torbiel na jajniku jakby malo atrakcji bylo i to mnie czasem kluje.
Bierzecie witaminki ciazowe? Ja łykam Femibion i kwas foliowy.
To ja znowu mam maca niecałe 300m od domu 🤣. Z kolei ja smaka dZis miałam na te małe 7days czekoladowe 🤤🤤🤤 i stary kupił 😍. Z witamin to pregna .
 
A myślałam że tylko ja się za cycki tarmoszę 😄
Nie 🙄 ja też to robię i właśnie bten fakt nze nie bolą mnie wogóle najbardziej przyprawia mnie o dreszcze. W każdej mojej ciąży to był pierwszy objaw , jeszcze zanim dostałam miesiączkę..mam nadzieję że to nie jest wyznacznikiem eh ..cały czas o tym myślę 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Dziękuję 😘 masz rację, moja beta była jednak dużo nizsza więc i pęcherzyk adekwatnie mniejszy ☺

Dołączam do grona tarmoszących cycki 😂😂 ja jeszcze chodzę i nimi potrząsam 🤣 shake it, shake it 😁 i ściskam sutki bo bolą przeokropnie 😛

No ja właśnie czekam na odbiór burgera i zapiekanych serkow moozarella 🤤🤤🤤 i tyle byłoby z mojej diety 😅 ciekawe jaki będę mieć cukier po tej kolacji 🙈
Ja od początku ciąży mam szał na pizze. Codziennie bym jadla. Nie jestem maniaczka fastfoodow ale w okresie od kiedy jestem w ciazy zjadłam już z 5. Nawet się zastanawiam czy pieca do pizzy nie kupić sobie na taras 🍕
 
Do góry