reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Witam Lutowe Mamy!
Mam termin na 17 lutego 🙂 moje pytanko do Was, czy z któraś ma podobne zdjęcie USG z około 17 tyg i okazało się, że jednak będzie dziewczynka 😜 czy to mogą być aż tak opuchnięte wargi sromowe? 🤔 wiadomo, że najważniejsze, żeby dziecioszek był zdrowy 🤞🏽 Ale bardzo nastawiłam się na dziewczynkę nie wiem czemu i jeszcze gdzieś z tylu głowy mam nadzieje, że z tego koleżki zrobi się koleżanka 🤣
Ja mam bardzo podobne zdjęcie. W 15 tygodniu powiedziano mi, że syn. Na kolejnej wizycie w 18 tyg potwierdzono 💙
Będzie synuś mamusi 😉
 
reklama
Ja mam bardzo podobne zdjęcie. W 15 tygodniu powiedziano mi, że syn. Na kolejnej wizycie w 18 tyg potwierdzono 💙
Będzie synuś mamusi 😉
Tak i mnie tez bylo bardzo slabo widac i yez lekarz cos wpomonla o opuchnietych wargach sle juz w 20 tyg okazako sie ze Synek💙a tez mialam jeszcze cicha nadzieje🙊
 
Hej mamusie 😍
Jestem nowa, mam termin na walentynki 😜❤️ 14 lutego
Jedynie czym się martwię to skracająca się szyjka macicy, mam 3,0 ale na razie nic lekarz nie powiedział. Któraś z was tez ma problem z szyjką?
Cześć kochana. Moja szyjka ma 2,7cm i lekarka u której byłam przez jednorazową sytuację z plamieniem powiedziała, że moja może taka być ze względu na poronienie i łyżeczkowanie w lutym. Za 2 tyg mam wizytę u swojego lekarza i powiedziała żeby niczym się nie przejmować bo to nie te czasy i to nie jest wyrok. Nie dźwigać, nie przemęczać się i wszystko będzie dobrze 😉💙 ja jestem dobrej myśli
 
Dziewczyny a jak u Was z ruchami bobaskow? Ja juz czuje takie bulgotania raz baaaardzo delikatne czasami mocniejsze ale od kilku dni sa ledwo wyczuwalne i bardzo rzadkie
Nawet mnie zaczyna to troszke martwic….
U mnie dziś 18+5 i ruchy średnio na jeża, bulgotanie mnie omija, czasem, max raz dziennie, ale zazwyczaj co 2-3dni poczuje coś jakby puknięcie od środka i tyle. Jestem pewna że z chłopakami już czułam ruchy w tym czasie, no ale teraz to pewnie przez łożysko.
 
Hej dziewczyny mam pytanie do was jestem w 21 tygodniu ciąży tydzień temu rozbolało mnie podbrzusze jak na okres wystraszyłam się i byłam na USG wszystko w porządku lekarz przepisał mi nospe. Przestało boleć a tu znów boli 🤷🏼‍♀️ Miałyście może tak lub macie ? 🤔
 
Hej dziewczyny mam pytanie do was jestem w 21 tygodniu ciąży tydzień temu rozbolało mnie podbrzusze jak na okres wystraszyłam się i byłam na USG wszystko w porządku lekarz przepisał mi nospe. Przestało boleć a tu znów boli 🤷🏼‍♀️ Miałyście może tak lub macie ?
Hej mnie tak na poczatku pobolewal brzuch jakby na okres i dlatego m.in bralam luteine
Teraz jest ok z brzusiem 🙂
Najwazniejsze ze bylas u lekarza
Ah teraz widze ze znow boli
Ja bym sie kontaktowala od razu z lekarzem
Nie wiem czy masz mozliwosc chociaz zadzwonic i tel spytac
 
Hej dziewczyny mam pytanie do was jestem w 21 tygodniu ciąży tydzień temu rozbolało mnie podbrzusze jak na okres wystraszyłam się i byłam na USG wszystko w porządku lekarz przepisał mi nospe. Przestało boleć a tu znów boli 🤷🏼‍♀️ Miałyście może tak lub macie ? 🤔
Mnie boli praktycznie codziennie, taka moja natura 😉 u nas 19+3 i lekarz nie widzi nic niepokojącego, mała rośnie zdrowo.
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie było ale pochwalimy się bedzie córka potwierdzone dzisiaj 19+5 tc termin na 19.02 ❤😍😊 273g szczęścia rośniemy 🥳👶
 

Załączniki

  • a17d6e25-519a-4ad7-b9cc-b05141254da6.jpg
    a17d6e25-519a-4ad7-b9cc-b05141254da6.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry