reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
to tylko ja mam takiego pochmurniaka skromnie dawkującego uśmiechy? :))
od kiedy w ogóle dzieci się świadomie uśmiechają?

Bozienka, super chłopak!
 
PaniAg my na poczatku kupilismy mm, bo mialam strasznie pogryzione brodawki, wiec musielismy sie ratowac... a na opakowaniu jest, ze mleko po przyrzadzeniu moze stac do 2h.
 
Po 2 godz mi to mleko śmierdzi i wolę nie dawać wiec max czymam godzinę . Betula hehe Alex jest strasznym śmieszkiem :-) wczoraj miał troszkę marudny dzień to sam nie wiedział czy ma płakać czy się śmiać ;-)
 
Betula my mamy bebiko kiedyś mąż kupił bebiko comfort to dopiero śmierdzialo jak karma dla psa i powiedziałam ze pierwszy i ostatni raz mu to podalam
 
ile tyg ma Alex, że takie piękne uśmiechy sprzedaje?

mojemu dziecku chyba też to mleko śmierdzi i średnio smakuje, bo jak miało do wyboru moje, albo MM, to zawsze wybierało moje :) ale dobre czasy się skończyly i zostało tylko MM :)
 
Czesc kobietki.
Troche mnie nie bylo ale tez meczymy sie z bolem brzuszka.

Ja tez teraz mysle o zaszczepieniu na rota bo boje sie zeby mloda nie zwlekla ale to dopiero pogadam z lekarzem na szczepieniu 15.04

Mnie tez to mm smierdzi bleee zaraz po zjedzeniu jak mylam butelke to az mnie skrecalo ;)
Az dziwne ze dzieciaczki to jedza ze smakiem :D
 
reklama
Do góry