reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczynki! Dziś test pokazał dwie kreseczki, happy baby pokazuje termin na 02.02 :)
W lutym poroniłam pierwszą ciążę, więc staram się zbyt nie ekscytować, no ale coś tam mi działa :)
 
Sojnabig gratuluję :) trzeba myśleć pozytywnie mimo strachu i wmawiać sobie co chwile że wszystko jest tam dobrze

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig- gratuluję ! życzę nudnej bezproblemowej ciąży :). Przykro mi ze poronilas wcześniej - ale teraz juz będzie dobrze :) kciuki trzymam! , a masz jakieś objawy ciąży ?

Ja dziś powyjmowalam podpaski i tampony itp z każdej mojej torebki i taki stos się zrobil ? W. się śmiał jak zobaczył hahah :D a ja chciałam wyrzucić zbędny balast :) .

Ja dziś u koleżanki i się skubana się domyśliła haha- ja chyba nie umiem kłamać ;)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja tez sie niesmialo witam, w poniedzialek zrobilam test i sa dwie kreseczki- bardzo wyrazne :) W grudniu poronilam pierwsza ciaze, wiec mam ogromana nadzieje, ze bedzie teraz dobrze:)
 
Oprócz gniecenia i kłucia jajników raczej zero objawów :) dzis rano wstałam i strasznie mnie głowa boli , marzę o kawie a mąż krzyczy żebym nie próbowała nawet jej pić :(
 
reklama
Peri gratuluję :) - i witamy , kiedy wybierasz się do lekarza? :)

Dziewczyny mnie dziś w domu nie ma ale jak wrócę to ogarnę jakaś tabelkę moze z naszymi nickami itp, może wiekiem i data porodu :) , żeby się nie pogubić (standardowo) - plus druga z datami wizyt usg itp :) ? Co myślicie ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Edit:sonjabig- dobrze ze mąż dba :) !
 
Do góry