reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja od dwóch miesięcy lykam kwas i witaminy :) we wtorek mam wizytę u ginekologa chociaż wątpię żeby na usg było coś jeszcze widać :( bardziej idę dopytać o parę spraw w związku z tym że ostatnio poronilam już w 5 tygodniu...
 
Ja od dwóch miesięcy lykam kwas i witaminy :) we wtorek mam wizytę u ginekologa chociaż wątpię żeby na usg było coś jeszcze widać :( bardziej idę dopytać o parę spraw w związku z tym że ostatnio poronilam już w 5 tygodniu...

Bardzo jestem ciekawa, co lekarz Ci powie. Mi polozna kazala czekac do 23. czerwca, dla mnie to tak dlugo. Czasami umieram z niepokoju, bo ostatnim razem nic nie wskazywalo ze cos jest nie tak, dopiero na usg sie dowiedzialam.
 
Kruczyca, tylko ze mnie tutaj nie przyjma wczesniej moge isc wczesniej prywatnie na usg, ale i tak nic nie bede wiedziala powiedziala polozna. Od kiedy bije serduszko?
 
To dużo nas w takiej samej sytuacji. O ludzie, w życiu bym nie wytrzymała miesiąca, nawet test miałam robić dopiero jutro ale nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj w pracy :d
 
reklama
23.06 mam pierwsza wizyte :) Mieszkam w Holandii i tutaj dopiero po 7. tygodniu mozna isc na pierwsza wizyte, ale zastanawiam sie, czy wczesniej nie isc prywatnie na usg, bo chyba oszaleje.

Han.kowa ja biore tez inne witaminy, takie dla kobiet w ciazy.

Skad jestes? Ja mieszkam w Katwijku obok Leiden :)
Wczoraj bylam wlasnie prywatnie w Hadze na USG u polskiej ginekolog i powiem Ci, ze warto bylo!!!

1464523707-rc1csd.jpeg


Wiem, ze wszystko jest super, widzialam i slyszalam serduszko :)

Jak chcesz prywatnie to idz jak ja, w 7 (a dokladniej 6tc+3 miala USG) tygodniu, zobaczysz fasolinke i prawdopodobnie juz serduszko. Wczesniej bym nie szla bo szkoda wydac 150 euro by nic nie zobaczyc.


A polozna i tak wczesnie Cie umowila :p Ja jestem juz w 7 tygodniu a wizyte umawialam 3 tygodnie temu i mam 20 czerwca dopiero. Stwierdzilam, ze 6 tygodni (dzwonilam w 4tc a powiedziala, ze pierwsz wizyta dopiero w 10tc) czekac nie bede i chyba ich pogielo :p i poszlam prywatnie.



9ewnvfxmgto5niho.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry