reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Paraplu, jestem Almere. O polskiej ginekolog slyszalam, ale ona chyba tylko co drugi weekend przyjmuje? Jestes dokladnie 2 tyg przede mna :)
 
reklama
Paraplu, jestem Almere. O polskiej ginekolog slyszalam, ale ona chyba tylko co drugi weekend przyjmuje? Jestes dokladnie 2 tyg przede mna :)

Termin mam na 19 stycznia :)

Tak, co dwa tygodnie. Byla w ten weekend, wiec w Hadze bedzie teraz 12 czerwca.

Ja sie ogromnie ciesze, ze poszlam bo do 20 czerwca to bym jajko zniosla ;)


9ewnvfxmgto5niho.png
 
sojnabig, nie zazdroszczę... nocki zawsze strasznie się dłużą... męczą Cię jakieś dolegliwości? nad ranem mogą się nasilać...
 
sojnabig, nie zazdroszczę... nocki zawsze strasznie się dłużą... męczą Cię jakieś dolegliwości? nad ranem mogą się nasilać...
Na razie nic... Poza tym, że cały czas bym spała... Chyba jakaś bezobjawowa jestem... Trochę mnie to martwi. Cały czas się martwię, ze tym razem też z tego nic nie będzie. Test zrobiłam 2 dni po spodziewanej miesiączce, bladzioch straszny i jakoś tak się martwię... Dlatego ani w pracy ani w rodzinie nic jeszcze nie mówię i muszę się męczyć..
 
Dziewczyny a objawy macie tak od kiedy otwórzcie oczy czy są takie dni/momenty że nie czujecie wg że jesteście w ciazy?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

ja właściwie od 2 dni w ogóle nic nie czuję brak jakichkolwiek objawów , zaczyna mnie to matwić - ani nie mam już pobolewania w podbrzuszu , ani wyczulonego węchu , spać też już mi się nie chce jak wcześniej , apetyt normalny bez zachcianek no i te cycki wcześniej bolały mnie a teraz kompletnie nic ;/ jedyne co to chodzę cały czas wkurzona , mój P trochę obrywa :-D


no to niezle z ta cena zastrzyków - łał .., a czemu tez 6 mies po trzeba brać ???

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

a nie mam pojęcia zielonego :)
 
Ostatnia edycja:
sonjabig , Peri 86 - Witajcie i wielkie gratulacje ! :)

Oprócz gniecenia i kłucia jajników raczej zero objawów :) dzis rano wstałam i strasznie mnie głowa boli , marzę o kawie a mąż krzyczy żebym nie próbowała nawet jej pić :(

bez przesady jedna lekka kawa dziennie nie powinna Ci zaszkodzić :-D mnie od kawy odrzuciło jak tylko się dowiedziałam o ciąży teraz już mi przeszło i piję jedną lekką z dodatkiem mleka albo robię inkę - której kiedyś nienawidziałam a teraz nie wyczuwam różnicy między zwykłą rozpuszczalną a INKĄ :)
 
Cześć dziewczyny :D dołączam do Was :D termin na 1 lutego. Jesteśmy tacy podekscytowani, a wizyta dopiero 10 czerwca.
Bierzecie już jakieś witaminy, czy tylko kwas foliowy?

Witaj i gratulacje ! :) ja biorę Femibion 1 zestaw witamin jest tam też kwas foliowy , poleciła to mi moja Pani ginekolog , tylko zażywając to już nie można brać Folika bo za dużo by było tego kwasu foliowego
 
Magdziocha - uwierz, że ten brak objawów mnie też martwi... Piersi mnie bolały przed terminem miesiączki a później wszystko przeszło..
 
reklama
Dziewczyny samo zmęczenie to tez objaw :). Tez tak mialam jak jeszcze nawet nie wiedziałam o ciąży , rozumiem że się martwicie - ale każda ciąża inna, są i "bezobjawowe" .

Sojnabig- powtórz test zobacz czy kreska ciemnieje ,

Madziocha- to chyba tez objaw takie rozdrażnienie bo burza hormonów mam tak samo i u mnie W. Tez obrywa :)

Kruczyca- jak tam ?

My wczoraj cały dzień na plaży i wróciliśmy padnieci jak muchy , a ja wróciłam opalona - uwaga- z jednej strony tylko hahhahah ! , całe szczęście tylko na nogach tak wyszło . Uff.

Dzis się zabieram za te tabelki bo wczoraj to już sił nie miałam. W ogóle dziś to chodzę tylko i ziewam i ziewam - masakra!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry