reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny :D dołączam do Was :D termin na 1 lutego. Jesteśmy tacy podekscytowani, a wizyta dopiero 10 czerwca.
Bierzecie już jakieś witaminy, czy tylko kwas foliowy?
 
Peri gratuluję :) - i witamy , kiedy wybierasz się do lekarza? :)

23.06 mam pierwsza wizyte :) Mieszkam w Holandii i tutaj dopiero po 7. tygodniu mozna isc na pierwsza wizyte, ale zastanawiam sie, czy wczesniej nie isc prywatnie na usg, bo chyba oszaleje.

Han.kowa ja biore tez inne witaminy, takie dla kobiet w ciazy.
 
Powoli mam przybywa I wątek zaczyna żyć :) - fajowo :D

Han.kowa- witamy :) ! I zapraszamy ! ja biorę kwas foliowy tylko ale zamawiam właśnie witaminy

Ja idę 13 czerwca na wizytę kropka zobaczyć :)

Peri- to już spokojnie zobaczysz serduszko :)


Dziewczyny jak coś to proszę na priv wiadomość :

Nick, wiek , skąd i termin porodu

A W 2 linijce - najbliższa data usg to zrobię osobna tabelkę na wizyty :)




Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powoli mam przybywa I wątek zaczyna żyć :) - fajowo :D

Han.kowa- witamy :) ! I zapraszamy ! ja biorę kwas foliowy tylko ale zamawiam właśnie witaminy

Ja idę 13 czerwca na wizytę kropka zobaczyć :)

Peri- to już spokojnie zobaczysz serduszko :)


Dziewczyny jak coś to proszę na priv wiadomość :

Nick, wiek , skąd i termin porodu

A W 2 linijce - najbliższa data usg to zrobię osobna tabelkę na wizyty :)




Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Miciur-ka może zamiast nicku imię tzn nick-imie-data porodu np itp ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca - ja właśnie tez falvit mama chce kupić - tylko nie pamiętałam jak się nazywa dokładnie hahhaha - wiedziałam że na F :D - wiec dzięki za przypomnienie :) haha

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca - masz rację :) - zapomniałam o imieniu hahha - dobry pomysł :D

Ja wiesz narazie incognito bo musze zawiadomić rodzinę i rodzeństwo a łatwo coś znaleźć na necie ;) całkiem przypadkiem - później by mnie zabili :D

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca - masz rację :) - zapomniałam o imieniu hahha - dobry pomysł :D

Ja wiesz narazie incognito bo musze zawiadomić rodzinę i rodzeństwo a łatwo coś znaleźć na necie ;) całkiem przypadkiem - później by mnie zabili :D

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Haha Miciur-ka proszę bardzo ;) można by jeszcze dopisać w którym cyklu się udało, ale to już jak chcesz

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha Miciur-ka proszę bardzo ;) można by jeszcze dopisać w którym cyklu się udało, ale to już jak chcesz

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Kruczyca mnie amnezja ciążowa dopadła ;D - cykl bym zostawiła bardziej dla watku staraczek

jak myślicie dziewczyny ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry