reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Pokażę jak obrobi, bo na razie to całe w znakach wodnych i nieobrobione. Ale jestem zadowolona, tzn z tych na których jesteśmy wszyscy, to nie w 100%, ale z dziecięcych bardzo:)
 
Kurcze 2:30 i spac nie moge.... Ja zazwyczaj jestem zadowolona z niepozowanych zdjec a najgorzej wychodze jak trzeba sie ustawic i usmiechac :) wczoraj tez mielismy mini sesje tzn zrobilismy fotki do kartek swiatecznych i te pozowane byly najgorsze...
 
Kurcze 2:30 i spac nie moge.... Ja zazwyczaj jestem zadowolona z niepozowanych zdjec a najgorzej wychodze jak trzeba sie ustawic i usmiechac :) wczoraj tez mielismy mini sesje tzn zrobilismy fotki do kartek swiatecznych i te pozowane byly najgorsze...
Prawda, mam to samo, absolutnie nie umiem pozować, czuje się jakoś dziwnie i niezrecznie. Za to mąż jest w tym całkiem dobry :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczynki. Dopiero wstałam, reszta klanu jeszcze śpi. Smaka narobiliście tym alkoholem. Ostatnio bratu wódkę kupiłam i miałam ochotę otworzyć i wypić. Z bratem imprezujemy tak co dwa miesiące i strasznie za tym tęsknie. Co do sesji zdjęciowych to ja brzydal jestem. Miałam dwie, sama, i wyszły ok, ale to musi być robione profesjonalnie. Moje dzieciaki są na szczęście fitogeniczne i można im zdjęcia kalkulatorem robić a wyjdą ładnie. Zdrówka życzę i idę robić pierogi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieci są wdzięcznym tematem, tak samo jak małe zwierzaki;) Ale znam też niefotogeniczne i jakby się fotograf nie starał, to i tak kicha wyjdzie. Jestem średnio zadowolona, bo chciałam wyeksponować brzuszek, a jakoś tak nas ustawiła, że średnio go widać, tzn widać, że jestem w ciąży, ale nie widać, że to tak zaawansowana ciąża;)
 
reklama
Tez nie lubie pozowac i zawsze twierdzę ze zle wygladam na zdjeciach. Teraz bede musiala sie jakos przelamac bo 17 mamy miec sesje brzuszkowa a 18 slubna w plenerze. Oby jakos to wyszlo :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry